Proprietăți unice: 152
Proprietari: 30
Agenție

1 lună în urmă
12

180.000 €

Penthouse 4 camere, 114 mp + terasa 64 mp | Par ...

Central, Sebeș

4 camere
114 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
1

53.000 €
37.06 € / mp

Teren 1430 mp Lancram Sebes | Utilitati pe tere ...

Central, Sebeș

1.430 mp
1.430 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

89.900 €

Apartament 2 camere, 55.25 mp, bloc nou + parca ...

Central, Sebeș

2 camere
55,25 mp
Etaj 3 / 8
2026
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 89,900 € și 91.900 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
10

97.350 €
75 € / mp

Teren De Vanzare In Sebes, Drumul Petrestiului ...

Central, Sebeș

1.298 mp
1.298 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

43.268 €
58 € / mp

Teren De Vanzare In Sebes, Drumul Petrestiului ...

Central, Sebeș

746 mp
746 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

180.000 €

CASA DE VANZARE LA CENTRU IN SEBES LA 180.000 E ...

Central, Sebeș

5 camere
200 mp
830 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

150.000 €

Casa in stil sasesc COMPLET renovata | 180 mp u ...

Central, Sebeș

4 camere
180 mp
900 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 150,000 € și 156.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
165.000 €

Teren extravilan, 42.600 mp, Sebe?

Central, Sebeș

Agenție

2 luni în urmă
1

97.000 €
10 € / mp

Teren Intravilan 9.700 mp| zona Parau lui Mihai

Central, Sebeș

9.700 mp
9.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

330.000 €

Oportunitate rara: 2 case locuibile, curte mare ...

Central, Sebeș

6 camere
260 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

45.000 €
9 € / mp

Teren extravilan de vanzare Sebes zona Industri ...

Central, Sebeș

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

210.000 €
220.000 €

Constructie nefinalizata 445mp : spatii comerci ...

Central, Sebeș

445 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

140.000 €

Vand / Schimb Casa (142 Mp) + Teren (580 Mp)

Central, Sebeș

4 camere
142 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

150.000 €

Casa de vanzare Sebe?

Central, Sebeș

3 camere
110 mp
365 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

46.000 €

Vand casa cu 2 camere, 400 mp teren, Sebes

Central, Sebeș

2 camere
40 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

101.000 €

Apartamente de vanzare, cu 2 sau 3 camere, in b ...

Central, Sebeș

3 camere
88 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
15

85.500 €

Apartament 2 Camere De Vanzare In Sebes, Bloc N ...

Central, Sebeș

2 camere
60 mp
Parter / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
4

10.000 €
10 € / mp

Oportunitate Investitie: Parcele de 1.000 mp la ...

Central, Sebeș

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

78.000 €

Casa de vanzare in Stremt Alba

Central, Sebeș

3 camere
139 mp
499 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

23.000 €
14.99 € / mp

Teren Intravilan 1.534 mp | zona Parau lui Miha ...

Central, Sebeș

1.534 mp
1.534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

85.000 €

PROPRIETAR Apartament 2 Camere in Sebes (Zona L ...

Central, Sebeș

2 camere
60 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
17

85.000 €

Apartament 2 camere, 75 mp BLOC NOU, Sebes

Central, Sebeș

2 camere
74 mp
Etaj 3 / 4
2008
Agenție

2 luni în urmă
10

94.500 €

Apartament 3 camere, etaj 2, BLOC NOU - Sebes

Central, Sebeș

3 camere
72,07 mp
Etaj 2
6E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,500 € și 94.750 €
Agenție

2 luni în urmă
6

65.000 €

Apartament 2 camere, 58 mp, mobilat complet, Se ...

Central, Sebeș

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
2

185.000 €
32.24 € / mp

Teren intravilan,5738 mp,perfect pt investitie, ...

Central, Sebeș

5.738 mp
5.738 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

35.500 €

Casa romaneasca cu 1.789 mp teren in satul Deal ...

Central, Sebeș

2 camere
75 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

150.300 €
29.94 € / mp

Teren 5.020 mp in Petresti Zona cu potential ri ...

Central, Sebeș

5.020 mp
5.020 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

99.500 €

Apartament de vanzare complet renovat ?i utilat ...

Central, Sebeș

2 camere
60 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
14

85.000 €

Apartament De Vanzare In Sebes, 2 Camere, Bloc ...

Central, Sebeș

2 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
10

79.000 €

Apartament De Vanzare In Sebes, Bloc Nou, 2 Cam ...

Central, Sebeș

2 camere
58 mp
Etaj 1 / 3
3E