Proprietăți unice: 2889
Proprietari: 175
Agenție

1 lună în urmă
11

172.900 €

Casa tip duplex | De vanzare | 120 mp | 208 mp ...

Bărăbanț, Alba Iulia

3 camere
120 mp
208 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

1 lună în urmă
1

47.900 €
106.44 € / mp

Teren intravilan 450 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

450 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

54.390 €
105 € / mp

Teren intravilan 518 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

518 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
19

225.000 €

Casa noua tip duplex, 4 camere, curte, 105mp ut ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
105 mp
220 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
12

104.900 €

Apartament 4 Camere,79mp Utili, Etaj 2, Zona Ce ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
79 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
3

47.196 €
69 € / mp

Teren Intravilan, Construibil, 795mp, Zona Dubl ...

Partoș, Alba Iulia

684 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

93.000 €

OPORTUNITATE! Apartament cu 2 camere de vânzare ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
49 mp
Parter / 3
2020
Agenție

1 lună în urmă
6

112.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan Vanzare 1400 mp. Alba Micesti ...

Micești, Alba Iulia

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

248.000 €

Casa NOUA 4 camere 2 bai Dresing Terasa Panouri ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
110 mp
550 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
7

83.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare

Micești, Alba Iulia

2 camere
59 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
8

55.635 €
45.980 €
463.63 € / mp

TEREN Intravilan 339 mp Casa PUZ Aprobat toate ...

Cetate, Alba Iulia

399 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

87.500 €

OKAZIE ! Spatiu Comercial 68 mp. Bulevard cu Va ...

Cetate, Alba Iulia

68 mp utili
4E
1995
Agenție

1 lună în urmă
8

85.000 €

Apartament bloc nou de vanzare finisat complet ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
75 mp
Demisol / 4
2023
Agenție

1 lună în urmă
8

93.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE I DE VANZARE I 56 MP I CU C ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
56 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

210.000 €

Vanzare Casa Noua 4 camere 2 Bai Terasa S.util ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
93 mp
423 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
2

52.000 €
65 € / mp

Teren intravilan 800mp | zona Partoș, Alba Iuli ...

Partoș, Alba Iulia

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

78.500 €

Vând apartament 2 camere,45mp

Cetate, Alba Iulia

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
2010
Agenție

1 lună în urmă
15

225.000 €

Casa noua duplex, 4 camere, 105 mp utili, Cetat ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
105 mp
220 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
5

68.500 €

APARTAMENT 2 CAMERE I DECOMANDAT I ETAJ 3 I 52 ...

Ampoi 3, Alba Iulia

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

395.000 €

Casă spațioasă premium micești,175 mp utili,gar ...

Micești, Alba Iulia

5 camere
175 mp
605 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

186.000 €

Casa noua de vanzare cu 4 camere mobilata utila ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
120 mp
240 mp teren
2023
Agenție

1 lună în urmă
1

29.900 €
72.93 € / mp

Teren intravilan I 410 mp I DE VANZARE I Alba I ...

Partoș, Alba Iulia

410 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

300.000 €

Casa de vanzare cu 5 camere in cartier Cetate A ...

Cetate, Alba Iulia

5 camere
280 mp
500 mp teren
Parter / 1
Agenție

1 lună în urmă
4

65.000 €
130 € / mp

Teren intravilan I de vanzare I in Cetate I zon ...

Cetate, Alba Iulia

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

95.000 €

Apartament 2 camere| 55 mp | zona Orhideea Resi ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
55 mp
Etaj 4
5E
Agenție

1 lună în urmă
8

118.000 €

Apartament 3 camere| 66 mp, etaj 1| zona Orhide ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
66 mp
Etaj 1
5E
Agenție

1 lună în urmă
3

74.900 €
182.68 € / mp

Teren Intravilan 410 mp | Toate utilitățile | Z ...

Cetate, Alba Iulia

410 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

78.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 2600 mp | 2 deschideri | utili ...

Micești, Alba Iulia

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

395.000 €

Casă 6 camere, S+P+M, mobilată, utilată, 605 ...

Micești, Alba Iulia

6 camere
175 mp
605 mp teren
2019
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €

OCAZIE! Apartamente 3 Camere 96 mp. Alba Micest ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
96 mp
Parter / 4
2022