Proprietăți unice: 2888
Proprietari: 175
Agenție

1 săptămână în urmă
1

39.900 €
95 € / mp

Teren intravilan de vanzare Alba Micesti

Micești, Alba Iulia

420 mp
420 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
40.09 € / mp

TEREN INTRAVILAN I 449 MP I DE VANZARE I ALBA I ...

Micești, Alba Iulia

449 mp
449 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

310.000 €

Casa individuala de vanzare Alba Iulia, zona Sc ...

Cetate, Alba Iulia

6 camere
250 mp
912 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

64.000 €
107.74 € / mp

Teren de vanzare pe malul viitorului Lac de Agr ...

Tolstoi, Alba Iulia

594 mp
594 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

613.000 €
149.95 € / mp

Teren de vanzare cu toate utilitatile la asfalt ...

Cetate, Alba Iulia

4.088 mp
4.088 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

69.900 €

Garsoniera spatioasa, bucatarie separata,bloc n ...

Cetate, Alba Iulia

1 camere
40 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

89.000 €

Apartament 3 camere, 63 mp, etaj 1, zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

3 camere
63 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

47.000 €
80.34 € / mp

Teren intravilan construibil in Alba Iulia zona ...

Cetate, Alba Iulia

585 mp
585 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

48.400 €
121.91 € / mp

TEREN DE 397M2, CU AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE, ...

Central, Alba Iulia

397 mp
397 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

70.400 €

Apartament cu 2 camere, decomandat.

Central, Alba Iulia

2 camere
46 mp
1986
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

74.900 €
106.24 € / mp

Teren intravilan | 705 MP | ZONA SCHIT | TOATE ...

Cetate, Alba Iulia

705 mp
705 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

89.000 €
87.25 € / mp

Teren intravilan 1020 mp | Front 34 ml | Utilit ...

Cetate, Alba Iulia

1.020 mp
1.020 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
16

219.000 €

1/2 Duplex mobilat, utilat, 3 camere, 323 mp te ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
130 mp
323 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

150.000 €

Vanzare Casa 6 Camere in Alba Iulia Cetate mobi ...

Cetate, Alba Iulia

6 camere
240 mp
190 mp teren
1998
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

47.250 €
96.23 € / mp

Teren intravilan 450 mp de vanzare Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

450 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

54.390 €
105 € / mp

Teren intravilan 518 mp cu toate utilitatile in ...

Micești, Alba Iulia

518 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

159.000 €
47.46 € / mp

Teren Industrial de vanzare loturi de cate 3350 ...

Exterior Sud, Alba Iulia

3.350 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

38.400 €
6 € / mp

TEREN INTRAVILAN I 6400 MP I ALBA IULIA I LATIM ...

Periferie, Alba Iulia

6.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

61.500 €

Apartament 2 camere Cetate Complet Renovat Izol ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
30 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

75.000 €

Apartament cu 2 camere de va^nzare Cetate

Cetate, Alba Iulia

2 camere
49 mp
1992
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

700 €

Spatiu comercial de inchiriat, Alba Iulia, Bd. ...

Central, Alba Iulia

60 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

115.000 €

Proprietar, vand casa la rosu in faza de proiec ...

Tolstoi, Alba Iulia

4 camere
140 mp
140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €

Proprietar, vand casa la rosu pe un singur nive ...

Micești, Alba Iulia

4 camere
140 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
105.79 € / mp

Teren 397 mp cu autorizatie de construire | Car ...

Central, Alba Iulia

397 mp
397 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

219.900 €

Duplex 3 camere | 136 MP | 323 MP teren | Zona ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
120 mp
323 mp teren
1E
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

104.900 €

Apartament 3 camere | Lift | 65 mp | Centru

Central, Alba Iulia

3 camere
65 mp
Etaj 7
10E
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

76.500 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in Ampoi 2 Al ...

Ampoi 2, Alba Iulia

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 4
1978
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

310.000 €

Casa nouă de vanzare cu garaj, în zona Micest ...

Micești, Alba Iulia

6 camere
164 mp
500 mp teren
2016
Agenție

1 lună în urmă
13

99.900 €

Apartament cu 3 Camere, Etaj Intermediar, Lift, ...

Central, Alba Iulia

3 camere
64 mp
Etaj 7 / 10
1977
Agenție

1 lună în urmă
5

58.000 €

Apartament la casa de vânzare 2 camere baie

Central, Alba Iulia

2 camere
46 mp
330 mp teren
1970