Proprietăți unice: 2889
Proprietari: 175
Agenție

1 lună în urmă
11

129.500 €

Apartament 3 camere de vânzare | AREX | dressin ...

Ampoi 3, Alba Iulia

3 camere
80 mp
Etaj 5 / 7
7E
Agenție

1 lună în urmă
10

100.000 €

Apartament de vanzare cu 4 camere in zona Centr ...

Central, Alba Iulia

4 camere
92 mp
Etaj 2 / 2
1970
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

106.000 €
107.000 €

Apartament cu 4 camere de vanzare in zona Closc ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
77 mp
Etaj 4
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
20

105.000 €
110.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE I 71 MP I DE VANZARE I CETA ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
71 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
16

165.000 €

Apartament 3 camere, 105 mp utili, parțial mobi ...

Central, Alba Iulia

3 camere
105 mp
Etaj 1 / 3
2008
Agenție

1 lună în urmă
7

83.000 €

Vânzare apartament 3 camere – 52 mp, Zona Ceta ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

125.000 €
116.000 €

Apartament cu 4 camere decomandat etaj 3 Cetate

Cetate, Alba Iulia

4 camere
90 mp
Etaj 3
1985
Agenție

1 lună în urmă
2

96.000 €
18.06 € / mp

Vanzare 5315 mp Teren Intravilan Soseaua de Cen ...

Maier, Alba Iulia

5.315 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

210.000 €

CASA INDIVIDUALA 6 CAMERE CENTRAL, ALBA IULIA

Central, Alba Iulia

6 camere
260 mp
744 mp teren
1980
Agenție

1 lună în urmă
9

165.000 €

Casa de vanzare cu 5 camere si 1050 mp teren, O ...

Periferie, Alba Iulia

5 camere
150 mp
1.020 mp teren
2012
Agenție

1 lună în urmă
4

125.000 €

Vila Insiruita Noua la Cheie P+1 Finisata Incal ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
140 mp
250 mp teren
Parter / 1
Agenție

1 lună în urmă
9

263.000 €

Vanzare casa in Alba Iulia, Centru

Central, Alba Iulia

5 camere
1 mp
913 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

109.500 €
106.500 €

Apartament 2 camere 60 mp Utili Bloc Nou CETATE ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
60 mp
Parter / 3
2023
Agenție

1 lună în urmă
6

47.000 €

Apartament cu o camera, renovat in zona Tolstoi ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
32 mp
Parter / 4
1988
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

140.000 €

Spațiu comercial | 83 mp | Vanzare | Alba Iulia ...

Cetate, Alba Iulia

83,5 mp utili
4E
1999
Agenție

1 lună în urmă
11

134.000 €

Penthouse 3 camere mobilat + spatiu birou + ter ...

Central, Alba Iulia

3 camere
90 mp
Etaj 5 / 7
2010
Agenție

1 lună în urmă
5

65.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 1300 mp | 16 ml deschidere | ...

Micești, Alba Iulia

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

230.000 €

Vanzare casa noua in Alba Iulia

Est, Alba Iulia

4 camere
1 mp
290 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
7

77.000 €

Apartament 2 camere | Bloc nou | De vanzare | 4 ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
2010
Agenție

1 lună în urmă
3

179.000 €

Casa Noua de vanzare Zona Alba-Micesti

Nord-Vest, Alba Iulia

4 camere
140 mp
450 mp teren
2021
Agenție

1 lună în urmă
4

68.900 €

Garsoniera de vanzare | 34 mp | Etaj 3 | Bloc N ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
34 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
3

72.900 €

Apartament 1 camera | 45 mp | Etaj 3 | Bloc Nou ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
45 mp
Etaj 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
2

68.900 €

Garsoniera de vanzare | 34 mp | Etaj 1 | Bloc N ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
34 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
3

68.900 €

Garsoniera de vanzare | 34 mp | Etaj 1 | Bloc N ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
34 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

307.000 €

Casă individuală în Cetate – zona Lidl | 4 came ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
140 mp
486 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.900 €
84.71 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie de constructie, ...

Micești, Alba Iulia

471 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

35.900 €

Garsoniera de vanzare | 21 mp | Mobilata | Ampo ...

Ampoi 1, Alba Iulia

1 camere
21 mp
Etaj 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

35.500 €
60.48 € / mp

De vanzare teren intravilan 587mp, Ampoi 3

Ampoi 3, Alba Iulia

587 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

259.000 €

Casă cu panoramă superbă, 4 camere | Terasă mar ...

Micești, Alba Iulia

4 camere
167,3 mp
619 mp teren
2016
Agenție

1 lună în urmă
1

80.000 €
10.67 € / mp

TEREN EXTRAVILAN 7500 mp - CIUGUD

Exterior Vest, Alba Iulia

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol