Case Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.290.000 €
3.19 € / mp

Ferma de nuci - teren agricol

Ivești

405.000 mp
405.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

16.612 €

Casa si Teren Ivesti, cota parte 1/2, ID: R3070 ...

Ivești

3 camere
70 mp
1.891 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

3.487 €

Cota 1/4 casa si teren Ivesti, jud. Galati - ID ...

Ivești

4 camere
110 mp
5.917 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

39.000 €

Casa Ivesti - centru

Ivești

4 camere
80 mp
580 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

55.000 €

Casa cu 6 camere ?i 600 mp teren in comuna Ive? ...

Ivești

6 camere
128 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

68.000 €

Casa de vanzare in IVE?TI-Gala?i

Ivești

5 camere
2.049 mp
2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.290.000 €
1.72 € / mp

Livada de nuc: Afacere agricola cu potential ri ...

Bucești

La ~5km distanță

749.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

65.000 €

Proprietate imobiliara reziden?iala de vanzare ...

Bucești

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
1.730 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26.000 €

Casa 4 camere + teren 1444 mp ingradit

Bucești

La ~5km distanță

3 camere
55 mp

Agenție

4 zile în urmă
4

195.000 €

Casa de vanzare, 1030 mp, zona Centrala

Bucești

La ~5km distanță

4 camere
1.030 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

16.612 €

Casa si Teren Ivesti, cota parte 1/2, ID: R3070 ...

Bucești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

78.000 €
80.000 €

Casa de vanzare

Umbrărești

La ~5km distanță

5 camere
1.500 mp
1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

250.000 €

Vila Umbraresti/jud Galati

Umbrărești

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
1.762 mp teren
Agenție

Ieri
7

2.918 €
0.58 € / mp

Teren extravilan Umbraresti, ID: R3105377

Umbrărești

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

250.000 €

Vila Umbraresti/jud Galati

Umbrărești

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
1.762 mp teren
2004
Agenție

2 luni în urmă
7

1.432 €
0.24 € / mp

Teren extravilan Liesti, ID: R2942565

Liești

La ~5km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
0.97 € / mp

Teren agricol Liesti

Liești

La ~5km distanță

41.300 mp
41.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

56.500 €

Apartament cu 2 camere, etaj 1, la casa - zona ...

Liești

La ~5km distanță

2 camere
84,75 mp
84,75 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

50.000 €

Apartament comuna Liesti

Liești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

4 zile în urmă
4

195.000 €

Casa de vanzare, 1030 mp, zona Centrala

Liești

La ~5km distanță

10 camere
1.030 mp
1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

65.000 €

Apartament de vanzare-cumparare

Liești

La ~5km distanță

2 camere
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
21

49.000 €

Casa demisol + parter de vanzare in Sat Vadu Ro ...

Vadu Roșca

La ~10km distanță

3 camere
75 mp
1.020 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.000 €

Casa in comuna Barcea jud.Galati .42000

Barcea

La ~10km distanță

3 camere
2.000 mp
1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

70.000 €

vand casa

Barcea

La ~10km distanță

1.100 mp
180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

65.000 €

Cand casa in Barcea jude?ul Galati

Barcea

La ~10km distanță

180 mp
1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

17.500 €

Casa si teren de vanzare in Suraia, zona Cimiti ...

Suraia

La ~10km distanță

3 camere
94 mp
2.087 mp teren
1960
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

13.750 €

Vand teren intravilan curti constructii 1500 mp

Suraia

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri

18.700 €
5.27 € / mp

Teren intravilan pentru constructii

Suraia

La ~10km distanță

3.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

13.000 €
8.67 € / mp

Teren intravilan curti constructii

Suraia

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

18 ore în urmă

0 €

Vind teren intravilan, extravilan in Suraia, Vr ...

Suraia

La ~10km distanță