Proprietăți unice: 26
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare in Iratosu

Iratoșu

2 camere
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

12.000 €
24 € / mp

Vind teren intravilan

Iratoșu

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

69.900 €

CASĂ CU 3 CAMERE + CASĂ LA ROȘU | TEREN 2056 MP ...

Iratoșu

4 camere
148 mp
2.056 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
33

56.500 €

Casă solidă cu 1400 mp teren în Iratoșu

Iratoșu

4 camere
150 mp
2.812 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
17

41.000 €

Casă cu 2 camere în stil tradițional, în Iratoș ...

Iratoșu

2 camere
65 mp
3.890 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

14.999 €
25.99 € / mp

Investitie Teren Intravilan, Loc de casa proiec ...

Iratoșu

577 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

57.900 €

Casa in Iratosu cu teren, apa curenta, centrala ...

Iratoșu

3 camere
130 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

53.000 €

Casa de vanzare in Iratos

Iratoșu

4 camere
720 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

35.000 €

Casa Iratosu langa Arad central la soseaua prin ...

Iratoșu

4 camere
2.200 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

59.000 €

Casa spatioasa, 177 mp construiti, teren 3400 m ...

Iratoșu

4 camere
129 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

12.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1,200mp Variasu Mar ...

Iratoșu

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

200.000 €

Hala pentru depozitare / logistica, curte mare ...

Iratoșu

740 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

40.000 €

Casa in Ungaria, Dombegyhaz

Iratoșu

2 camere
69 mp
Agenție

5 luni în urmă
12

57.900 €

Casa in Iratosu cu teren, apa curenta, centrala ...

Iratoșu

3 camere
130 mp
1.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

55.000 €

vand sau schimb casa la Iratosu

Iratoșu

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

65.000 €

Vand casa Iratosu

Iratoșu

2 camere
80 mp
Agenție

6 luni în urmă
5

17.000 €
2.54 € / mp

Teren de vanzare cu poten?ial construibil 6,700 ...

Iratoșu

6.700 mp
6.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

57.700 €

Casa, Com.Irato?u. Jud.Arad

Iratoșu

3 camere
81 mp
2.571 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

137.000 €

Casa mare de vanzare, comuna Irato?u

Iratoșu

600 mp
2.877 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

91.000 €

Casa P+E , 230mp

Iratoșu

4 camere
175 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

99.000 €
4.09 € / mp

Livada de nuci ?i pruni 2.4ha in Varia?u Mare

Iratoșu

24.200 mp
24.200 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

33.000 €

Vand casa in Iratosu Nr 434 1036Mp

Iratoșu

2 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

79.000 €
80.000 €

Casa de vanzare in Iratosu

Iratoșu

4 camere
238 mp
3.611 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 79,000 € și 80.000 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

56.500 €

Casa cu teren mare. Casa se poate locui. Apa cu ...

Iratoșu

3 camere
120 mp
1.400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

65.000 €

vand casa Irato?u sau schimb cu apartament

Iratoșu

2 camere
80 mp
Agenție

11 luni în urmă
5

100.000 €
110.000 €

Doua case lipite la sosea in Iratosu aproape de ...

Iratoșu

6 camere
500 mp
8.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

19.900 €
28.43 € / mp

Teren intravilan 700 m2 de vanzare in Doroban?i

Dorobanți

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

69.900 €

Casa de vanzare in Doroban?i Oportunitate unica

Dorobanți

La ~5km distanță

5 camere
90 mp
3.950 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

42.000 €

Casa individuala cu 3 camere ,teren 4222 mp in ...

Dorobanți

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
4.222 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
9

12.000 €
11.02 € / mp

Teren intravilan, localitatea Dorobanți, 1089 m ...

Dorobanți

La ~5km distanță

1.089 mp teren
Construcții