Proprietăți unice: 155
Proprietari: 24
Agenție

6 zile în urmă
12

147.000 €

Casa Individuala | Ipotesti | 200 mp | Avans + ...

Ipotești

4 camere
100 mp
200 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

6 zile în urmă
8

132.000 €

Duplex Modern | Finisaje la Cheie | 4 Camere | ...

Ipotești

4 camere
110 mp
200 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

1 săptămână în urmă
18

255.000 €

Casa Individuala | 700mp teren | 260 mpt | Ipot ...

Ipotești

4 camere
260 mp
700 mp teren
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.910 €
33.345 €
70 € / mp

Teren intravilan pentru casă Ipotești

Ipotești

513 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

415.000 €

Casă 330 mp utili, aproape de centru, complet f ...

Ipotești

9 camere
330 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

81.000 €

Apartament 2 Camere | Ipotesti | Bloc Nou | Inc ...

Ipotești

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

76.000 €

Studio modern | Ipotesti | Bloc nou | Loc de pa ...

Ipotești

2 camere
38 mp
Parter / 3
2026
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

85.000 €

vind apartament cu 2 camere

Ipotești

2 camere
52 mp
Agenție

Ieri
8

85.000 €

vind apartament cu 2 camere

Ipotești

2 camere
52 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
26

285.000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare

Ipotești

4 camere
186 mp
400 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

180.000 €

vand casa LISAURA-Suceava

Ipotești

3 camere
144 mp
144 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

268.000 €

Casa de vanzare ultracentral

Ipotești

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

95.000 €

Aparatament 2 camere 50 m2

Ipotești

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

6 zile în urmă
8

239.000 €

Casa individuala, situata in Ipotesti, in zona ...

Ipotești

4 camere
150 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

239.000 €

Casa individuala, situata in Ipotesti, in zona ...

Ipotești

4 camere
150 mp
Agenție

6 zile în urmă
5

370.000 €

Casa Individuala,350 mp construiti, 650 mp tere ...

Ipotești

4 camere
352 mp
630 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

420.000 €
70 € / mp

Teren parcelabil la cerere, 300 mp - 2000 mp, z ...

Ipotești

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
18

239.000 €

Casa moderna, 145 mp construiti, 650 mp teren , ...

Ipotești

4 camere
108 mp
650 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

100.000 €
66.67 € / mp

Teren intravilan, parcelabil, 300-1000 mp, zona ...

Ipotești

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
65.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 608 mp, zona rezid ...

Ipotești

608 mp
608 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

181.896 €
52 € / mp

Teren Intravilan 3498 mp Tisauti Suceava

Ipotești

3.498 mp
3.498 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

89.000 €
93.000 €

🏡 Casă individuala noua de vânzare – Ipotești ...

Ipotești

3 camere
58 mp
175 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

100.000 €

Apartament 3 CAMERE ultracentral

Ipotești

3 camere
59 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
5

65.000 €

Garsoniera moderna | Parcare proprie | Bloc nou ...

Ipotești

1 camere
35 mp
Parter / 3
2022
Agenție

1 lună în urmă
11

142.000 €

Duplex nou, mutare imediata

Ipotești

4 camere
110 mp
265 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
27

412.100 €

Spațiu comercial de 317mp de vânzare

Ipotești

317 mp utili
2E
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

266.200 €

Casa individuala | Ipotesti | 166mp | Teren 4.5 ...

Ipotești

4 camere
130 mp
450 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

1 lună în urmă
8

138.000 €
125.000 €

Duplex | 108mp utili | P+E+Pod | Ipotesti | C-5 ...

Ipotești

4 camere
108 mp
250 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
22

847.000 €

Casa de Lux cu Vedere Panoramica - Bradet - Suc ...

Ipotești

5 camere
260 mp
450 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
10

135.000 €

🏡 Vilă Nouă la Cheie | 120 MP Utili | Ipotești ...

Ipotești

4 camere
105 mp
203 mp teren
1E