Proprietăți unice: 255
Proprietari: 26
Agenție

3 zile în urmă
3

44.990 €
44.99 € / mp

BRASOV - HARMAN - LOT 1000 MP TOTAL

Hărman

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
3

49.990 €
50.19 € / mp

BRASOV - HARMAN - LOT DE COLT 1000 MP TOTAL

Hărman

996 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
5

90.000 €
18 € / mp

Oportunitate de Investiție. Teren 5.000 mp ...

Hărman

5.000 mp teren
f.s. 16 m
Fâneață
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
4

108.000 €
90 € / mp

Teren intravilan rezidential Harman

Hărman

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
11

27.900 €
55.80 € / mp

Teren 500 mp Hărman, Str. Plevnei – Front 18m

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

102.000 €
121.43 € / mp

Lot de teren in Centru Harman

Hărman

840 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

245.000 €
18.85 € / mp

Teren pentru activitati industriale langa DN 1 ...

Hărman

13.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

286.000 €

Casa familiei tale | 146 mp | Curte 440 mp | Fo ...

Hărman

4 camere
146 mp
440 mp teren
2006
Agenție

1 săptămână în urmă
2

108.750 €
2.50 € / mp

Teren extravilan in Harman, zona Fish for Life

Hărman

43.500 mp teren
f.s. 146.30000305176 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
6

150.000 €
75 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, zona Fish for life, u ...

Hărman

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

299.000 €

Casă P+1| teren 570 mp | ideală pentru familie ...

Hărman

4 camere
130 mp
570 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

62.000 €
127.84 € / mp

Teren intravilan Harman, 485 mp, front 20 ml, P ...

Hărman

485 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

42.500 €
85 € / mp

Comision 0 %! Teren intravilan, 500 mp, Hărman!

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

250.000 €

Harman, casa 2006, teren 1000mp, 2 garaje

Hărman

5 camere
200 mp
1.000 mp teren
2006
Agenție

21 ore în urmă
2

51.120 €
80 € / mp

Vand parcela teren intravilan 639 mp Harman

Hărman

639 mp
639 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
2

51.120 €
80 € / mp

Vand parcela teren intravilan 639 mp Harman

Hărman

639 mp teren
Agenție

Ieri
5

69.900 €
114.03 € / mp

Teren intravilan- Harman, 613 mp, zona foarte b ...

Hărman

613 mp
613 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

340.000 €
88.54 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Harman ideal pen ...

Hărman

3.840 mp
3.840 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

48.000 €
60 € / mp

Teren Aleea 14 Harman

Hărman

800 mp
800 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

370.000 €
20.56 € / mp

teren industrial Harman Brasov deschidere la DN ...

Hărman

18.000 mp
18.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

79.999 €
83.312 €
78.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Harman – 1.016 m ...

Hărman

1.016 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
27

240.000 €

Casa individuala Lempes, natura si liniste

Hărman

5 camere
130 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

475.000 €
26.39 € / mp

Teren agricol - 18000 mp - Harman - Dn 11 - pre ...

Hărman

18.000 mp
18.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

330.000 €
22 € / mp

Teren extravilan agricol-pretabil industrial-Ha ...

Hărman

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

175.000 €

Casă Înșiruită Hărman 4 Camere, Curte Teren 225 ...

Hărman

4 camere
91 mp
225 mp teren
f.s. 7 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

105.000 €
113.88 € / mp

Teren construibil Harman

Hărman

922 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

49.990 €
50.19 € / mp

BRASOV - HARMAN - LOT DE COLT 996 MP TOTAL

Hărman

996 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

272.000 €

Casa de vanzare in Harman - zona rezidentiala

Hărman

5 camere
140 mp
416 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
31

159.900 €
163.500 €

Casă cu 4 camere de vânzare, 130mp utili, teren ...

Hărman

4 camere
131 mp
600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
18

270.000 €

Casa Individuala Premium P+M | Sanpetru | 137 m ...

Hărman

4 camere
137 mp
500 mp teren