Proprietăți unice: 267
Proprietari: 25
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

37.900 €
51.000 €
4.46 € / mp

COMISION 0% Teren Harman 8500mp / Calea Harman ...

Hărman

8.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

41.000 €
78.85 € / mp

Teren intravilan 520 mp Harman

Hărman

520 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

62.000 €
103.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu utilitati

Hărman

600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
12

205.000 €

Vanzare Casa Parter Harman

Hărman

4 camere
94 mp
463 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

1 lună în urmă
19

260.000 €

Casă spațioasă P+E+M de vânzare – Hărman | 5 ca ...

Hărman

5 camere
120 mp
500 mp teren
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26.442 €
4.50 € / mp

Comision 0%| Teren extravilan UAT Harman

Hărman

5.876 mp teren
f.s. 17.700000762939 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

79.900 €
84.900 €
78.64 € / mp

COMISION 0%|Harman|1016mp| potrivit pentru vila ...

Hărman

1.016 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

39.900 €
42.500 €
78.39 € / mp

COMISION 0%| TEREN INTRAVILAN| 509MP I HARMAN ...

Hărman

509 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
36

226.935 €
89.900 €

Casa Harman | Kuibul Residence | Comision 0%

Hărman

3 camere
98 mp
357 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

37.500 €
75 € / mp

Teren intravilan Hărman, 500 mp, zonă bună, vec ...

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
12

198.000 €

Casă veche cu teren generos – 1595 mp – zonă ce ...

Hărman

5 camere
150 mp
1.595 mp teren
1990
Agenție

2 luni în urmă
18

195.000 €

4 Camere / Hărman / 120mp utili / 500mp teren

Hărman

4 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

84.900 €
92.08 € / mp

Teren intravilan Harman

Hărman

922 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

55.000 €
110 € / mp

Teren 500mp Harman cu utilitati

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
27

48.000 €
96 € / mp

Teren 500 mp, împrejmuit, curent și internet pe ...

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
32

323.900 €

Casa individuală Harman/Brasov

Hărman

6 camere
235 mp
630 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €

OPORTUNITATE de casa Hărman – Construim Căminu ...

Hărman

3 camere
70 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

139.900 €

Casa individuala, curte si gradina, Harman

Hărman

3 camere
95 mp
250 mp teren
1950
Agenție

2 luni în urmă
11

48.225 €
75 € / mp

Parcela pentru Constructii / Utilitati / Zona P ...

Hărman

643 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

32.100 €
75 € / mp

Parcele pentru Constrctii / Utilitati / Zona Pr ...

Hărman

428 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
15

249.000 €

Vilă spațioasă – 236 mp utili | Teren 1000 mp

Hărman

5 camere
236 mp
1.000 mp teren
2007
Agenție

2 luni în urmă
23

200.000 €

Casa Harman Intabulata/ Toate utilitatile

Hărman

4 camere
112 mp
300 mp teren
2022
Agenție

2 luni în urmă
3

47.916 €
66.55 € / mp

Teren intravilan Zona Rezidentiala In Plina Dez ...

Hărman

720 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

144.000 €
9 € / mp

Teren exceptional pentru investitii industriale ...

Hărman

16.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
28

319.000 €

Casa 5 camere, Harman, Brasov

Hărman

5 camere
182 mp
550 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

132.405 €
15 € / mp

Teren extravilan cu potențial ridicat rezidenti ...

Hărman

8.827 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
28

269.000 €

REZERVAT - Casa noua in Harman | curte amenajat ...

Hărman

4 camere
138 mp
430 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

48.000 €
96 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Hărman – zonă în ...

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
40

145.900 €

Casă modernă parter | 120 mp | Teren 478 mp | 1 ...

Hărman

5 camere
120 mp
478 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

245.000 €

Locuinta rafinata P+1,la un sfert de ora de Bra ...

Hărman

5 camere
171 mp
541 mp teren