Proprietăți unice: 267
Proprietari: 25
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
23

9.800.000 €
136.11 € / mp

Teren intravilan cu proiect si autorizatie de c ...

Hărman

72.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

255.000 €

Casa Premium Parter - 3 dormitoare - 500mp tere ...

Hărman

4 camere
120 mp
500 mp teren
2026
Agenție

3 luni în urmă
4

230.000 €
10 € / mp

Teren - proiect aprobat pentru Parc Fotovoltaic ...

Hărman

23.000 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

204.000 €

Casa Harman individuala , 600 mp teren , modern ...

Hărman

3 camere
80 mp
500 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 204,000 € și 217.000 €
Agenție

3 luni în urmă
11

314.500 €

Casa spatioasa, 5 camere, mobilata si utilata, ...

Hărman

5 camere
182 mp
560 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

42.000 €
42 € / mp

Teren de vanzare in Harman, Brasov, 2 parcele d ...

Hărman

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

1.350.000 €
30 € / mp

Teren deosebit Hărman zona Stabilus

Hărman

45.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
10

130.000 €

Vanzare Casa LA Rosu Harman

Hărman

5 camere
200 mp
521 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
4

189.999 €

CASA SPATIOASA IN FAZA DE PROIECT , HARMAN, 5 C ...

Hărman

5 camere
124 mp
500 mp teren
2026 (Proiect)
Agenție

3 luni în urmă
2

145.000 €

CASA IN FAZA DE PROIECT – 3 camere, Hărman (Bra ...

Hărman

3 camere
88 mp
500 mp teren
2026 (Proiect)
Agenție

3 luni în urmă
10

490.000 €

Vila deosebita in Harman, Brasov

Hărman

5 camere
245 mp
405 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

3 luni în urmă
38

283.000 €

Proprietate speciala, cu destinatii multiple, S ...

Hărman

9 camere
230 mp
501 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

39.900 €
79.80 € / mp

Teren Intravilan, Harman, cu autorizatie constr ...

Hărman

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
9

97.900 €
83.68 € / mp

Teren intravilan de vanzare Harman, Brasov

Hărman

1.170 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

211.708 €
175.000 €

Casă Modernă cu Teren 500 m²

Hărman

4 camere
104 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 174,966 € și 175.000 €
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
38

275.000 €

Casa 4 camere- noua-la cheie, poziție excelentă ...

Hărman

4 camere
116 mp
600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

229.898 €
189.999 €

Casă luminoasă și spațioasă – la doar 8 km de B ...

Hărman

5 camere
124 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

52.000 €
86.67 € / mp

OPORTUNITATE TEREN INTRAVILAN CU PROIECT DE CAS ...

Hărman

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

165.700 €
2.98 € / mp

Teren extravilan

Hărman

55.566 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

348.000 €
8 € / mp

Teren de vanzare I 8 Euro/ mp I Deschidere la d ...

Hărman

43.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
28

276.714 €
228.690 €

Casă prima utilizare - 4 camere teren 467

Hărman

4 camere
85 mp
467 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
21

41.685 €
105 € / mp

Teren Harman zona str Preot Dumitru Greceanu, 3 ...

Hărman

397 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
1E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

232.791 €
192.390 €

Compartimentare Practica Finisaje Moderne

Hărman

4 camere
88,43 mp
390 mp teren
2026 (Proiect)
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 192,390 € și 227.480 €
Agenție

5 luni în urmă
4

47.000 €
47 € / mp

Teren intravilan, HARMAN 1000MP

Hărman

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

232.230 €
15 € / mp

Teren extravilan cu potențial ridicat | Hărman, ...

Hărman

15.482 mp teren
f.s. 89 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
30

239.000 €

Casa moderna comuna Harman,zonă centrală!

Hărman

4 camere
140 mp
470 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

5 luni în urmă
7

30.000 €
3 € / mp

Teren extravilan de vânzare - 10 000 mp -Sud Ha ...

Hărman

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
30

221.500 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare in Harman, B ...

Hărman

5 camere
160 mp
500 mp teren
2012
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
20

235.000 €

Casa Premium - Duplex - Predare la cheie Aprili ...

Hărman

4 camere
117 mp
325 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
32

239.990 €

COMISION 0% | CASA 5 CAMERE| DE VANZARE|800MP T ...

Hărman

5 camere
140 mp
800 mp teren
2025