Proprietăți unice: 143
Proprietari: 22
Agenție

4 zile în urmă
2

120.000 €
50 € / mp

Vand teren in zona Manolache langa Bucuresti

Glina

2.400 mp
2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

130.000 €
65 € / mp

Vand teren intravilan 2000 mp Glina

Glina

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

85.000 €
85 € / mp

Teren intravilan de vanzare Glina,Ilfov

Glina

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
6

63.500 €

Garsoniera moderna de vanzare in Popesti-Leor

Glina

1 camere
31 mp
2025
3E
Agenție

6 zile în urmă
3

810.000 €
90 € / mp

Teren 9000 mp PALLADY / A2 excelent sp logistic ...

Glina

9.000 mp
9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

170.000 €

Apartament 3 camere parter

Glina

3 camere
77 mp
Agenție

6 zile în urmă
20

314.900 €

Casa moderna cu piscina P+1. 5 cam. Teren 603 m ...

Glina

5 camere
167 mp
603 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

2.000 €
0.56 € / mp

Inchiriez teren Splaiul Unirii

Glina

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

65.000 €
80.000 €
24.07 € / mp

Teren pentru casa Glina 2700 mp

Glina

2.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

160.000 €
21.32 € / mp

Teren intravilan Glina, investiție, posibi ...

Glina

7.504 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
1

26.500 €
75.07 € / mp

vand teren glina 353 metri lot casa ,deschidere ...

Glina

353 mp teren
Agenție

Ieri
4

26.000 €
73.65 € / mp

vand ,teren ,pallady ,titan ,nou pozitie superb ...

Glina

353 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
18

690 €

Spa?iu Comercial 604 mp pe Teren 1.580 mp Inves ...

Glina

700 mp utili
1993
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

135.000 €

Casa + teren Glina

Glina

3 camere
79 mp
564 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

485.280 €
20 € / mp

Glina - popesti leordeni - DN4

Glina

24.264 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

26.000 €
73.65 € / mp

Vand teren pallady glina 353 mp regim tehnic cu ...

Glina

353 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

25.999 €
73.86 € / mp

vand teren glina 353 loturi casa glina super po ...

Glina

352 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 25,999 € și 26.555 €
Agenție

3 zile în urmă
1

26.000 €
73.65 € / mp

vand teren glina cu utilitati 353 m com cernica ...

Glina

353 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
160 € / mp

Teren de vanzare Manolache Pallady A2

Glina

375 mp
375 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

272.000 €
17 € / mp

Teren 16.000 mp pentru Hale – Investiție Ideală ...

Glina

16.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

117.538 €
17 € / mp

Teren 6913 mp pentru Hale – Investiție Ideală l ...

Glina

6.914 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
28

189.000 €
1,005.32 € / mp

GLINA, CASA + SPATIU PRODUCTIE la PARTER!

Glina

318 mp teren
f.s. 4 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

74.600 €
70.000 €

Casa Glina 4 camere teren 300 mp cu utilitati

Glina

3 camere
80 mp
300 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
10

350.000 €

casa 6 camere, Glina - sos.Libertatii

Glina

6 camere
148 mp
1.359 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

134.500 €
144.500 €

Oltenitei - Allegria - Casa mobilata 200mp tere ...

Glina

4 camere
114 mp
220 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

649.000 €
950.200 €
42.96 € / mp

Teren 15.107mp, POT60% + Hală industrială | acc ...

Glina

15.107 mp teren
f.s. 98.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

350 €

CEL MAI BUN PRET– Hale pe Șoseaua de Centură

Glina

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

50.000 €
50 € / mp

Terenuri Intravilane Industriale - 1.000 mp - S ...

Glina

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
21

2.140.490 €
1.769.000 €

Proprietate comercială premium de vânzare- tere ...

Glina

1.769 mp utili
2E
2007
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

115.000 €
32.94 € / mp

Teren intravilan, deschidere dubla

Glina

3.491 mp teren
Construcții