Proprietăți unice: 143
Proprietari: 22
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

11.000 €
19.50 € / mp

Vand teren langa A0 , suprafata 564 mp

Glina

564 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

5.100 €
20.99 € / mp

Vand teren langa A0

Glina

243 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
14

7.247.900 €
5.990.000 €

Spatiu industrial, birouri si teren de vanzare, ...

Glina

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

139.750 €
13 € / mp

Teren intravilan Glina, Ilfov – 10750 mp, langa ...

Glina

10.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

135.000 €

CASA INDIVIDUALA GLINA, INCALZIRE PARDOSEALA, T ...

Glina

3 camere
115 mp
325 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

29.999 €
12.00 € / mp

25oomp intravilan iesire lac spate Alegria Resi ...

Glina

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

2.829.000 €
68 € / mp

Vanzare teren 41.600 mp – Glina, cu acces direc ...

Glina

41.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

65.000 €
120.37 € / mp

Teren 540 mp - Allegria Residence

Glina

540 mp
540 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

1.056.668 €
48.03 € / mp

Centura 1, stradal Glina, teren intravilan mare ...

Glina

22.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

135.000 €
90 € / mp

TEREN INDUSTRIAL CENTURA GLINA

Glina

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
60

124.400 €

Casă de vânzare 4 camere– Glina, zonă nouă, co ...

Glina

4 camere
116 mp
335 mp teren
2023
Agenție

8 luni în urmă
4

15.400.000 €
40 € / mp

Teren 385.000 mp cu PUZ aprobat - Glina, DN4, l ...

Glina

385.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

500.000 €
8.05 € / mp

De vanzare teren 6.2HA langa lac si padure/DN4- ...

Glina

62.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

644.200 €
48.49 € / mp

OCAZIE 13.286mp teren intravilan A0/DN4 Popesti ...

Glina

13.286 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
12

109.900 €

Casa | 20 minute de Piata Unirii | teren 250 m ...

Glina

3 camere
80 mp
250 mp teren
2022
Agenție

11 luni în urmă
11

250.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 5000 mp de vânzare Cheiul Dâ ...

Glina

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

400.000 €
40 € / mp

Glina, str. Morii, teren intravilan 10000 mp

Glina

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

5.440.000 €
20 € / mp

OPORTUNITATE langa Nodul A0 Glina - 27,2 Hectar ...

Glina

272.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

700.000 €
28 € / mp

Teren Centura Est-Glina

Glina

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

80.300 €
110 € / mp

Teren cartier Alegria- 730 mp

Glina

730 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

2.000.000 €
50 € / mp

Teren Construcții intravilan de 40000 mp, în Gl ...

Glina

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

98.232 €
12 € / mp

Teren agricol intravilan Glina

Glina

8.186 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

184.170 €
35 € / mp

Investitie Teren intravilan Glina 5262mp - Auto ...

Glina

5.262 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
59

350.000 €
72.92 € / mp

Teren cu vizibilitate extraordinara - 100ml la ...

Glina

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
23

385.000 €

Glina vila noua 6 camere cu piscina

Glina

6 camere
340 mp
560 mp teren
2019
Agenție

Mai mult de un an
10

116.800 €

Casa spatioasa 4 camere cu gradina frumoasa lan ...

Glina

4 camere
98 mp
340 mp teren
2007
Agenție

Mai mult de un an
10

139.990 €

Allegria-doar 1.4km A0,liniste,acces rapid Bucu ...

Glina

5 camere
150 mp
157 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

Mai mult de un an
3

810.000 €
90 € / mp

Teren 9.000 mp Centura Iesire spre A2

Glina

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

200.000 €

Glina vila 4 camere de vanzare

Glina

4 camere
158 mp
275 mp teren
2010
Agenție

Mai mult de un an
7

115.000 €
5.06 € / mp

Ideal investitie teren

Glina

22.725 mp teren
Extravilan
Agricol