Proprietăți unice: 43
Proprietari: 6
Agenție

1 săptămână în urmă
11

375.000 €

Hala noua 590 mp utili la cheie, teren 1.300 mp ...

Ghercești

590 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
69.77 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 430 mp, zona Gherc ...

Ghercești

430 mp
430 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
62.37 € / mp

Teren intravilan, 962 mp, Ghercesti

Ghercești

962 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

110.000 €

Casă parter, 521 MP teren, 57,3 MP utili, Gherc ...

Ghercești

1 camere
57,3 mp
521 mp teren
2023
Agenție

2 luni în urmă
8

44.000 €
58.90 € / mp

Teren de vanzare/Ghercesti/Principala

Ghercești

747 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

1.100.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, 22.000 mp, Ghercesti

Ghercești

22.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

35.000 €

Casă cu 10.300 mp la 15 km de Craiova

Ghercești

3 camere
51 mp
10.300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

390.000 €

VILA DEOSEBITA ZONA AEROPORT 600 MP TEREN

Ghercești

5 camere
200 mp
600 mp teren
2020
Agenție

10 luni în urmă
15

153.000 €

Casă S+P+M, 1062 mp teren, 170 mp utili, Gherce ...

Ghercești

7 camere
170,34 mp
1.062 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
2

19.000 €
17.10 € / mp

Teren intravilan 1111mp Ghercești cu vizibilita ...

Ghercești

1.111 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

32.500 €
65 € / mp

PARCELE TEREN 500 -1500 METRI CU TOATE UTILITAT ...

Ghercești

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

98.000 €
12.86 € / mp

Teren Ghercesti la asfalt, pret bun

Ghercești

7.620 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

70.000 €
14 € / mp

Teren 5000 mp Ghercesti in apropierea DEX

Ghercești

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

31.990 €
71.09 € / mp

Teren intravilan Ghercesti aproape de spital re ...

Ghercești

450 mp
450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

31.500 €
64.29 € / mp

Teren Intravilan, 450 mp - Ghercesti, zona bazi ...

Ghercești

490 mp
490 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

94.900 €

Casa la cheie-Living-2 Dormitoare-Baie-Gaze-Cur ...

Ghercești

3 camere
84 mp
320 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

28.000 €
35 € / mp

Teren intravilan zona Aeroport-800mp-28.000 eur ...

Ghercești

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

56.000 €
40 € / mp

Oferta: teren intravilan Ghercesti

Ghercești

1.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

105.000 €

Apartamente Cartierul Magnolia (3 camere)

Ghercești

3 camere
66 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

43.900 €
87.80 € / mp

500 mp teren Aleea Aviatorilor 8, Gherce?ti! pr ...

Ghercești

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

30.000 €
30 € / mp

Teren extravilan Craiova/Ghercesti, in spatele ...

Ghercești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

206.000 €

Vila P+M finisata, 152 mpu, toate utilitatile, ...

Ghercești

4 camere
152 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

50.000 €

Teren intravilan mixt-industrie, depozite, serv ...

Ghercești

f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
5

59.900 €
99.83 € / mp

600 mp teren intravilan, Ghercesti, Aleea VIII ...

Ghercești

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
62.37 € / mp

Teren intravilan, 962 mp, Ghercesti

Ghercești

962 mp
962 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

59.500 €

OCAZIE! Casa Ghercesti, 748mp teren intravilan ...

Ghercești

2 camere
55 mp
748 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

58.000 €
59.18 € / mp

RAR! Ghercesti, Primarie: teren PERFECT, intrav ...

Ghercești

980 mp
980 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 1.000 mp imprejmuit Luncsoru, ...

Ghercești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

42.999 €
21.10 € / mp

Teren 2.038 mp + Casa 50 mp de vanzare Sat Lunc ...

Ghercești

2.038 mp
2.038 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

99.999 €
65.44 € / mp

Teren 1528 mp cu casa de vanzare in centrul Ghe ...

Ghercești

1.528 mp
1.528 mp teren