Apartamente Case
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

73.000 €

Vand apartament Brestei

Mofleni

2 camere
52 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

34.500 €

Proprietar vand camera camin-compartimentata

Mofleni

1 camere
16 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

142.500 €

Ap 3 camere, Parc Romanescu decomandat 64mp

Mofleni

3 camere
64 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

140.000 €

Vand apartament cu 2 camere zona 1 mai

Mofleni

2 camere
43 mp
Etaj 3 / 3
2019
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

189.000 €

Ap.4 Cam. 1 Mai - Ciuperca , Decomandat 86 Mp,R ...

Mofleni

4 camere
86 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

97.000 €

Casa demolabila Craiova, Catargiu - teren 420 m ...

Mofleni

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
15

220.000 €

Casă P+1, teren de 303 mp, proximitate Parcul T ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
303 mp teren
2006
Agenție

Mai mult de un an
11

135.000 €

Casă parter bilaterală cu teren de 401mp și toa ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
85,28 mp
401 mp teren
1970
Agenție

Mai mult de un an
13

230.000 €

Casa P+1 cu toate utilita?ile ?i teren de 303 m ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
303 mp teren

Agenție

7 luni în urmă
2

99.900 €
197.82 € / mp

Teren intravilan, 505 mp, zona Eurocartier, Bre ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

505 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

7 luni în urmă
9

157.000 €

Casa plan parter, 141 mp teren, 85 mp utili, Ca ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
141 mp teren
2000
Agenție

6 luni în urmă
1

110.000 €
47.54 € / mp

Teren intravilan, 2314 mp, Catargiu/Popoveni

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

2.314 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

Mai mult de un an
9

145.000 €

Apartament 3 camere, Bilateral , 67,75mp, carti ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
67,75 mp
Parter / 2
2012
Agenție

5 luni în urmă
9

172.000 €

Casa parter, 137 mp, zona buna Catargiu

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
137 mp
250 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

360.000 €

Vila de vanzare in Craiova

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

7 camere
172 mp
685 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

115.000 €

Casa la rosu, cu 4 camere, 145 mp utili, 356 mp ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
356 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

138.000 €

Casa P+M 80 mp utili, 230 mp teren, zona Lascar ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
230 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 138,000 € și 140.000 €
Agenție

3 luni în urmă
13

220.000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare în zona Lasc ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
119,13 mp
415 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

290.000 €

Casa mediteraneana, P+M, cartier Lascar Catargi ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
192 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 290,000 € și 310.000 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

94.900 €

CASA DE VANZARE LA PRET DE APARTAMENT...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
66 mp
100 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
9

150.000 €

Casă renovată, gata de mutat,la 1 km de Spitalu ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
292 mp teren
1970
Agenție

2 luni în urmă

140.000 €

Casa P+M 80 mp utili, 230 mp teren, zona Lascar ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

125.000 €

Teren intravilan cu o suprafata de 455 mp - Las ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

f.s. 4 m
Agenție

1 lună în urmă
2

125.000 €
274.73 € / mp

Teren intravilan, 455 mp, Catargiu

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

455 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
19

200.000 €

Casa P+1, Catargiu, 900 mp teren

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

80.000 €
470.59 € / mp

Teren 170 mp + Constructie demolabila, Craiova, ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

170 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

80.000 €
470.59 € / mp

Teren 170 mp + Constructie demolabila, Craiova, ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

170 mp
170 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

150.000 €
375 € / mp

Teren intravilan 400 mp, Lascar Catargiu

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

150.000 €
375 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, Lascar Cat ...

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

110.000 €

Casa de vanzare- Catargiu

Lascăr Catargiu, Craiova

La ~5km distanță

2 camere