Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
1

9.000 €
0.60 € / mp

1,5 ha terenuri agricole la Ghidici judetul Dol ...

Ghidici

15.000 mp teren
Extravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

67.500 €
0.75 € / mp

9 ha teren agricol la Piscu Vechi judetul Dolj

Piscu Vechi

La ~5km distanță

90.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

4.213 €

Casa de vanzare

Seaca de Câmp

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
20 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

12.500 €
0.60 € / mp

2,1 ha terenuri agricole la Rast judetul Dolj

Rast

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

45.000 €

Vand casa in sat Rastul Nou,Dolj

Rast

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

28.000 €

de vinzare

Rast

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
1.600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

380.000 €
8,837.21 € / mp

Teren extravilan agricol Poiana Mare

Poiana Mare

La ~10km distanță

43,2 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

15.000 €
0.75 € / mp

2 ha teren agricol la Poiana Mare judetul Dolj

Poiana Mare

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

69.000 €
0.75 € / mp

9,2 ha teren agricol la Poiana Mare judetul Dol ...

Poiana Mare

La ~10km distanță

92.000 mp teren
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
8

18.192 €

Vand casa in com.Poiana Mare,jud.Dolj

Poiana Mare

La ~10km distanță

5 camere
400 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13.000 €

Vand casa! In Poiana Mare,Dolj!

Poiana Mare

La ~10km distanță

4 camere
1.145 mp
Agenție

2 luni în urmă
5

32.000 €

De vanzare Garsoniera

Desa

La ~15km distanță

1 camere
21 mp
2000
Agenție

3 luni în urmă
2

38.500 €
77 € / mp

RECO Teren intravilan in Cihei

Desa

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

7.500 €

casa la ?ara ?i teren

Maglavit

La ~20km distanță

2 camere
1.150 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

13.500 €

vand casa veche cu teren intravilan

Maglavit

La ~20km distanță

6 camere
100 mp
1.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

12.000 €
1 € / mp

1,2 hectare teren agricol la Maglavit judetul D ...

Maglavit

La ~20km distanță

12.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

27.500 €

Vand casa ultracentral in Maglavit, judetul Dol ...

Maglavit

La ~20km distanță

150 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

21.000 €

Casa comuna Maglavit

Maglavit

La ~20km distanță

3 camere
80 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 22.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

33.000 €

Casa gata de locuit in Maglavit, jude? Dolj

Maglavit

La ~20km distanță

5 camere
126 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

7.000 €

Casa de vanzare sat Hunia com. Maglavit

Maglavit

La ~20km distanță

129 mp
781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.000 €

Vand casa in comuna Maglavit jud Dolj

Maglavit

La ~20km distanță

3 camere
816 mp
816 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

24.700 €
2.47 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp ~ Maglavit ~ Dolj

Maglavit

La ~20km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

39.000 €

Vand Casa Maglavit -Calea Severinului

Maglavit

La ~20km distanță

6 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

37.000 €

Casa de vanzare în Maglavit

Maglavit

La ~20km distanță

3 camere
125 mp
1.186 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

40.000 €

Apartament 2 Camere Ultracentral - Str Victorie ...

Băilești

La ~20km distanță

2 camere
75 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

58.000 €

Vand apartament 4 camere

Băilești

La ~20km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 4
1999
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

130.000 €

Casa de vanzare

Central, Băilești

La ~20km distanță

4 camere
188 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

79.900 €

Casa de vanzare, Baile?ti, Dolj!!!

Central, Băilești

La ~20km distanță

8 camere
650 mp
650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

65.000 €

Casa de vanzare in Baile?ti

Central, Băilești

La ~20km distanță

5 camere
1.600 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

28.000 €

Salceanu Valentin

Central, Băilești

La ~20km distanță

3 camere
1.060 mp
215 mp teren