Case Terenuri
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

37.800 €
13.13 € / mp

Teren intravilan in loc Galsa

Galșa

2.880 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

21.900 €
15.21 € / mp

Teren intravilan, Galsa

Galșa

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
30

25.000 €
27.000 €

Casuță cu priveliște panoramică spre Cetatea Și ...

Galșa

3 camere
50 mp
525 mp teren
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
15

14.900 €
13.55 € / mp

Teren intravilan între Galșa și Mâsca

Galșa

1.100 mp teren
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
18

53.900 €

Casa de vanzare, pozitie excelenta, la intrare ...

Galșa

4 camere
101 mp
1.349 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

59.500 €

Casa De Vanzare Apa Gaz Canalizare Locuibila

Galșa

4 camere
700 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

85.000 €

Vand Casa in Galsa jud.arad

Galșa

100 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

75.000 €

Casa cu gradina - 1432mp

Galșa

1.432 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

28.000 €
10 € / mp

Teren intravilan în Șiria pe deal

Șiria

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

28.500 €
9.90 € / mp

Teren intravilan, comuna Siria

Șiria

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60.000 €

Casa cu teren generos, 2951 mp, comuna Siria

Șiria

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
2.951 mp teren
f.s. 39 m

Agenție

Mai mult de un an
9

44.000 €

CASA LA ROSU IN SIRIA

Șiria

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
1.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
7

34.000 €

Casa Modesta in Siria Arad

Șiria

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1.500 mp teren
1920
Agenție

11 luni în urmă
6

370.000 €
2 € / mp

PRET REDUS!!! Proprietate viticola ecologica in ...

Șiria

La ~5km distanță

185.000 mp teren
f.s. 700 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

28.500 €
9.90 € / mp

Teren intravilan, comuna Siria

Șiria

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
14

69.900 €

CASA PE COLT IN SIRIA CU TEREN MARE

Șiria

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
3.200 mp teren
f.s. 78 m
Agenție

1 lună în urmă
3

27.000 €
12.39 € / mp

Teren intravilan 2.180 mp si front stradal 116 ...

Șiria

La ~5km distanță

2.180 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

22.375 €
17.28 € / mp

Teren curti-constructii 1295 mp de vanzare in S ...

Șiria

La ~5km distanță

1.295 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

2.600 €
2.60 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, in Siria, jud. Ar ...

Șiria

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

3.600 €
4 € / mp

Teren extravilan, langa Manastirea Feredeu, jud ...

Șiria

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 9 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
8

30.000 €
10.42 € / mp

Teren intravilan, pretabil pentru constructie, ...

Șiria

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

371.492 €
2 € / mp

Lot compact 18,57 HA , vita de vie nobila pe ro ...

Șiria

La ~5km distanță

185.746 mp
185.746 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

135.000 €

Casa noua 2020 | Teren 1.450mp | Posibilitate m ...

Șiria

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.450 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
17

120.000 €

Casă cu panoramă spre dealurile Șiriei

Șiria

La ~5km distanță

5 camere
190 mp
1.260 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
106.000 €
6.56 € / mp

1,5ha Teren intravilan Feredeu Arad

Șiria

La ~5km distanță

15.100 mp
15.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
23.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN SIRIA-ARAD

Șiria

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan, intre case Siria, pe dre ...

Șiria

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

99.000 €
106.000 €
6.56 € / mp

1,5ha Teren intravilan Feredeu Arad

Șiria

La ~5km distanță

15.100 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
1

20.000 €
0.99 € / mp

Teren 20.300 MP pe deal langa Siria - ID : RH-4 ...

Șiria

La ~5km distanță

20.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

53.900 €

Casa de vanzare, pozitie excelenta, la intrare ...

Șiria

La ~5km distanță

4 camere
1.349 mp
1.349 mp teren