Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

42.000 €

Cabană cochetă – Firiza

Firiza

2 camere
55 mp
305 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

41.000 €
15.22 € / mp

Teren de vânzare în Firiza, Baia Mare

Firiza

2.694 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

249.000 €

Casă/Pensiune de vanzare cu piscina interioara, ...

Firiza

3 camere
351,36 mp
2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
17

249.000 €

Ocazie!!! Hotel / Pensiune cu 20 camere de vânz ...

Firiza

20 camere
1.000 mp utili
2016
Agenție

1 săptămână în urmă
8

50.000 €

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Ferneziu Scoal ...

Firiza

2 camere
52 mp
Agenție

1 lună în urmă
16

126.000 €

Casa pe un singur nivel, 5 ari de teren Catalin ...

Firiza

4 camere
82 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

2.800.000 €

Pensiune de vanzare, 600 mp, pe malul lacului F ...

Firiza

600 mp utili
3E
Agenție

1 lună în urmă
5

49.500 €

Apartament cu 2 camere de vanzare | Zona Centra ...

Firiza

2 camere
47 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

5 luni în urmă
19

180.000 €

Pensiune functionala de vanzare, cu 6 camere, 2 ...

Firiza

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

39.000 €

Cabana Firiza

Firiza

2 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

89.000 €

Casa de locuit sau vacanta in Firiza, Maramures

Firiza

4 camere
140 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
18

249.000 €

Ocazie!!! Hotel / Pensiune cu 20 camere de vanz ...

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

1.000 mp utili
2016
Agenție

2 luni în urmă
4

33.800 €
24.94 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1355 mp | Utilită ...

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

1.355 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

2.800.000 €

Pensiune de vanzare, 600 mp, pe malul lacului F ...

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
20

85.000 €

Casa vanzare Valea Neagra, Firiza

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

7 camere
160 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

275.000 €

Casa de vanzare zona Lunci zona baraj Firiza

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
Agenție

2 luni în urmă
16

145.000 €

Casa unifamiliala cu curte proprie, 100 mp, zon ...

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

274.999 €

Casa moderna de vanzare cu 8.5 ari de teren zon ...

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
850 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
3

55.000 €

Teren intravilan, 25 ari, zona Firiza

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

f.s. 40 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 55,000 € și 65.000 €
Agenție

2 luni în urmă

275.000 €

Cas individuala, 200 mp, zona Firiza

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
Agenție

2 luni în urmă
17

89.000 €

Casa 3 dormitoare, 90 mp, teren 10 ari, zona Fi ...

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

90.000 €

teren si cabana Firiza(Baia Mare)

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

600 m

2 camere
45 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 380 € și 90.000 €
Agenție

8 luni în urmă
18

180.000 €

Pensiune 6 camere, 200 mp, zona Firiza-Izvoare

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 180,000 € și 200.000 €
Agenție

2 luni în urmă
7

160.000 €

Casa de vacan?a Zona Baraj Firiza

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

37.500 €
23.58 € / mp

FIRIZA, oportunitate teren pentru constructie C ...

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

1.590 mp
1.590 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
12

207.000 €

Blidari-Firiza, Casa P+M, cu teren de 1.400 mp

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

6 camere
260 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

42.000 €

Cabana cocheta Firiza

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
305 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

41.000 €
15.22 € / mp

Teren de vanzare in Firiza, Baia Mare

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

2.694 mp
2.694 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

25.000 €
22.60 € / mp

Teren 1,106mp Baia Mare / Strada Firiza

Firiza, Baia Mare

La ~5km distanță

1.106 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

13.000 €
20.41 € / mp

Teren intravilan | 637 mp | Ulmoasa | zonă supe ...

Ulmoasa

La ~5km distanță

637 mp teren
f.s. 34 m
Intravilan
Agricol