Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

25.500 €

Casa de vanzare Ghighiseni

Ghighișeni

La ~5km distanță

4 camere
2.400 mp
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60.000 €

Casa Petrileni jud Bihor

Rieni

La ~5km distanță

3 camere
191 mp
924 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

42.999 €

Vand apartament 2 camere Ultra Central in ?tei ...

Central, Ștei

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 3
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

70.000 €

Casa de vanzare mobilata utilata

Central, Ștei

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 70,000 € și 78.000 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

33.500 €

Apartament 3 camere ?tei

Central, Ștei

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 3
1982
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

29.000 €

Vand apartament 2 camere

Central, Ștei

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
1990
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

35.000 €
17.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp zona Lac Stei

Ștei

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

11.000 €

Garsoniera de vanzare

Ștei

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €

Apartament 1 camera

Central, Ștei

La ~5km distanță

1 camere
29 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
4

23.000 €
5.08 € / mp

Teren 4524 mp langa ?tei

Central, Ștei

La ~5km distanță

4.524 mp
4.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

52.000 €

Proprietar vand ap 3 camere Stei

Central, Ștei

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

52.000 €

Proprietar vand ap 3 camere Stei

Central, Ștei

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Agenție

5 luni în urmă
12

37.000 €

RECO Apartament gata de mutat, Stei

Vest, Ștei

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 3
1987
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

32.500 €

Vand apartament doua camere decomandat etaj 1

Ștei

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 1
1986
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.285 €

Apartament cu o camera, situat in Stei, str. Ga ...

Nord, Ștei

La ~5km distanță

1 camere
24,97 mp
Etaj 1
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

22.000 €

Spatiu Comercial

Ștei

La ~5km distanță

33 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

38.216 €

Spatiu comercial Stei Bihor oportunitate licita ...

Central, Ștei

La ~5km distanță

94 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

3.250.000 €

Sapient | Galerie comerciala in ?tei, jud. Biho ...

Sud, Ștei

La ~5km distanță

2.141 mp utili
2019
Agenție

1 lună în urmă
3

15.000 €

Garsoniera tip apartament

Central, Ștei

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.000 €

De vanzare apartament cu 2 camere in Stei

Central, Ștei

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2
1962
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

49.500 €

Proprietar vand casa in satul Harsesti