Proprietăți unice: 163
Proprietari: 26
Agenție

19 ore în urmă
15

325.000 €

Casa 268.7 mp, teren 1002, Craiova, zona Barier ...

Bariera Vâlcii, Craiova

10 camere
217,7 mp
1.002 mp teren
2010
Agenție

5 zile în urmă
11

185.000 €

CASA PARTER LOCUITA UTILATA TOTAL IN BARIERA VA ...

Bariera Vâlcii, Craiova

3 camere
75 mp
250 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
9

77.000 €

Casa 3 camere, teren 128 mp, Craiova, zona Bari ...

Bariera Vâlcii, Craiova

3 camere
45,9 mp
128 mp teren
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
15

205.000 €

Casa 6 camere, teren 466 mp, Craiova, zona Bari ...

Bariera Vâlcii, Craiova

6 camere
90 mp
466 mp teren
1974
Agenție

1 săptămână în urmă
18

220.000 €

Casa 5 camere, teren 167 mp, Craiova, zona Bari ...

Bariera Vâlcii, Craiova

5 camere
120 mp
167 mp teren
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
3

880.000 €
88 € / mp

Teren Craiova / Strada maslinului 10.000 m2 Spi ...

Bariera Vâlcii, Craiova

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

275.000 €

Casa S+P+1E si teren _ Bariera Vâlcii - Craiova

Bariera Vâlcii, Craiova

4 camere
157 mp
1.115 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

90.000 €
111.25 € / mp

Teren de vanzare/Craiova

Bariera Vâlcii, Craiova

809 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
19

215.000 €

Casa 5 camere, teren 390 mp, Craiova, zona Bari ...

Bariera Vâlcii, Craiova

5 camere
162 mp
390 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

117.000 €

Apartament bariera valcii, 58,55. etaj 4/4 cu p ...

Bariera Vâlcii, Craiova

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
2015
Agenție

20 ore în urmă
8

117.000 €

Apartament 2 camere,59mp. etaj 4/4 cu pod. Comp ...

Bariera Vâlcii, Craiova

2 camere
59 mp
2015
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

110.000 €

Garsoniera decomandata, 44 mp, etajul 1, Cartie ...

Bariera Vâlcii, Craiova

1 camere
44 mp
Etaj 1 / 4
2017
Agenție

6 zile în urmă
6

519.375 €
125 € / mp

Teren intravilan, 4155mp, D 29ml, zona Nitela-C ...

Bariera Vâlcii, Craiova

4.155 mp
4.155 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

156.000 €
249.60 € / mp

Teren Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

625 mp
625 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

210.000 €
105.16 € / mp

Teren intravilan 1997 mp, strada asfaltata, zon ...

Bariera Vâlcii, Craiova

1.997 mp
1.997 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

90.000 €
105.000 €

Duplex Zona Nord,cartier rezidential zona Nite ...

Bariera Vâlcii, Craiova

4 camere
117 mp
240 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

160.000 €

Casa plan parter, 356 mp teren, 90 mp utili, Ba ...

Bariera Vâlcii, Craiova

4 camere
90,96 mp
356 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
14

89.000 €
93.600 €

Apartament 3 camere, curte de 140 mp, Bariera V ...

Bariera Vâlcii, Craiova

4 camere
65 mp
Parter
2001
Agenție

2 luni în urmă
3

55.000 €
110 € / mp

Teren de vanzare/Bariera Valcii/Craiova

Bariera Vâlcii, Craiova

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

100.000 €
100 € / mp

Teren intravilan industrial 1000 mp – Bariera V ...

Bariera Vâlcii, Craiova

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

120.000 €
168.30 € / mp

Teren 713 mp Bariera Vâlcii – două intrări, toa ...

Bariera Vâlcii, Craiova

713 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

250.000 €

Casa de vanzare Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

4 camere
130 mp
250 mp teren
2026
Agenție

2 luni în urmă
13

450.000 €

Casa P+M, 277 utili, 948 mp teren, Bariera Valc ...

Bariera Vâlcii, Craiova

6 camere
277 mp
948 mp teren
1999
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

39.000 €
78 € / mp

500m lîngă case

Bariera Vâlcii, Craiova

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

149.000 €

Vind casă parter mansarda cu 4camere Craiova b ...

Bariera Vâlcii, Craiova

5 camere
120 mp
650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

179.000 €

Vilă modernă, la cheie, P+E – 140 mp utili, ter ...

Bariera Vâlcii, Craiova

4 camere
140 mp
250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

247.500 €
166.67 € / mp

Teren intravilan 1485 MP în Bariera Vâlcii

Bariera Vâlcii, Craiova

1.485 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

270.000 €

De vanzare Vile Premium | Complex Rezidential ...

Bariera Vâlcii, Craiova

5 camere
167 mp
330 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
17

290.000 €

P+E+M cu 13 camere, Bariera Valcii in proximita ...

Bariera Vâlcii, Craiova

13 camere
390 mp
700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

210.000 €

Casa noua, zona Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

5 camere
120 mp
275 mp teren
2023