Proprietăți unice: 1453
Proprietari: 151
Agenție

Azi
4

78.000 €
10 € / mp

De vânzare teren extravilan în Sf&#22 ...

Nord-Est, Sfântu Gheorghe

7.800 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

Azi
10

52.900 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în ...

Târgu Secuiesc

2 camere
49 mp
Etaj 4
4E
Agenție

Azi
10

419.000 €

Casă de familie de vânzare în T& ...

Central, Târgu Secuiesc

6 camere
228 mp
1.780 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Azi
23

82.800 €

LIVE! Investitional, rezidential, mobilat, util ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
49 mp
Etaj 3
1980
Agenție

Azi
6

51.630 €
23.50 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Zagon!

Zagon

2.197 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

20 ore în urmă
7

50.000 €
10.98 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan, PUZ: locuinta,afacer ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

4.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

23 ore în urmă
30

298.900 €

Casa noua, spatioasa, panorama superba, Benedek ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

4 camere
190 mp
800 mp teren
2022
Agenție

Ieri
8

35.900 €
5.52 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Sita B ...

Zăbrătău

6.500 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

Ieri
7

172.000 €
2.50 € / mp

5 terenuri agricole de vânzare în S&# ...

Sântionlunca

68.800 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

Ieri
5

81.775 €
2.50 € / mp

Teren extravilan de vânzare pe DN13E, vis- ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

32.710 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 zile în urmă
14

925.000 €

Spatiu Comercial Oportunitate de Investitie in ...

Sud, Târgu Secuiesc

1.400 mp utili
2E
2018
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
27

194.000 €

Casa noua, curte, gradina, aria Arena Sepsi, Ce ...

Central, Sfântu Gheorghe

4 camere
102 mp
405 mp teren
2018
Agenție

4 zile în urmă
10

79.900 €

Apartament cu 3 camere de vânzare în ...

Târgu Secuiesc

3 camere
66 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

4 zile în urmă
10

69.000 €

Casă familială de vânzare î ...

Aita Mare

2 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

63.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

2 camere
49 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

4 zile în urmă
9

44.900 €

De vânzare hală industrială &#23 ...

Brăduț

Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
11

135.000 €

FILM! Spatiu comercial cu acces facil si vizibi ...

Central, Sfântu Gheorghe

39 mp utili
1E
1976
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

200.000 €

Casa de vacanta in Comandau

Comandău

3 camere
110 mp
1.730 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

289.000 €
6.85 € / mp

Teren intravilan, categoria curti - constructii ...

Reci

42.201 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
1

21.000 €
35 € / mp

Parcele 600 mp teren intravilan, rezidenți ...

Sud, Covasna

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
9

24.200 €
48.40 € / mp

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Sâncraiu

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
30

104.800 €

Casa familiala cu: teren 2.822 mp intravilan, , ...

Căpeni

7 camere
130 mp
2.822 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
10

45.000 €
48.23 € / mp

Teren intravilan de vânzare în centru ...

Ultracentral, Întorsura Buzăului

933 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

6 zile în urmă
9

90.000 €

Casă de vânzare în Zagon!

Zagon

7 camere
128 mp
1.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
9

90.000 €
20 € / mp

FILM! Confortabila ariere, 4.500 mp, arbori rod ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

279.000 €

Casă de vânzare în Poiana Arcu&# ...

Arcuș

4 camere
142 mp
589 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

51.900 €
14.42 € / mp

De vânzare teren intravilan în C&#259 ...

Poian

3.600 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
22

84.800 €

Decomandat, confort sporit, 2 balcoane, luminos ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
9

84.900 €

Apartament cu 3 camere de vânzare în ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
63,8 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

39.500 €

Casuta cu teren de 1.500 mp, Calnic, Covasna, ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2 camere
24 mp
1.500 mp teren