Proprietăți unice: 44
Proprietari: 4
Agenție

1 săptămână în urmă
13

80.000 €

2 Camere Vedere Frontala La Lacul Siutghiol Zon ...

Universitate, Constanța

2 camere
51,5 mp
Etaj 5 / 7
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
7

189.000 €

Apartament 3 camere + boxă + loc de parcar ...

Universitate, Constanța

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 4
2021
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
21

109.990 €

Tomis Nord (COD 05) - Campus | Apartament 2 Cam ...

Universitate, Constanța

2 camere
52,67 mp
Etaj 2 / 7
2019

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
13

217.000 €

7957 Casa 2 corpuri UNIVERSITATE

Universitate, Constanța

8 camere
140 mp
240 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

142.000 €

Apartament 3 camere zona Campus -Universitate

Universitate, Constanța

3 camere
72 mp
Etaj 5 / 8
2026
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

80.000 €

Apartament tip studio, etaj 5, vedere la Lacul ...

Universitate, Constanța

2 camere
40 mp
Etaj 5 / 7
2021
Agenție

4 săptămâni în urmă
28

119.000 €

CAMPUS UNIVERSITAR - BLOC NOU - 2 DECOMANDATE ...

Universitate, Constanța

2 camere
64 mp
Etaj 6 / 7
2019
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.250.000 €

Spațiu comercial de vanzare Restaurant Brass Av ...

Universitate, Constanța

247 mp utili
10E
2020
Agenție

1 lună în urmă
16

140.000 €
130.000 €

2 Camere 64mp Aviatorii Residence Zona Universi ...

Universitate, Constanța

2 camere
64 mp
Etaj 1 / 7
2023
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
17

200.000 €

Apartament de Vânzare cu terasă panoramică - Co ...

Universitate, Constanța

3 camere
122 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
26

320.650 €
387.986 €

Apartament DUPLEX în Constanța – 3 camere cu te ...

Universitate, Constanța

3 camere
96,95 mp
Etaj 5 / 6
2023
Agenție

1 lună în urmă
5

130.000 €
190.333 €

2 Camere Aviatorii Residence Zona Campus Univer ...

Universitate, Constanța

2 camere
58 mp
Etaj 1 / 8
2023
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 157.300 €
Agenție

2 luni în urmă
8

1.298.363 €
1.073.028 €
1,756.92 € / mp

Teren 739 mp cu vizibilitate excelentă la Bulev ...

Universitate, Constanța

739 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

360.000 €
882.35 € / mp

Teren de 408 mp în zona Universită&#5 ...

Universitate, Constanța

408 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
52

177.000 €

OCAZIE! 3 DECOMANDATE DE VANZARE - BLOC NOU - C ...

Universitate, Constanța

3 camere
80 mp
Parter / 6
2018
Agenție

3 luni în urmă
21

240.185 €

Apartament 3 Camere de Vânzare – Mod ...

Universitate, Constanța

3 camere
77 mp
Etaj 8 / 11
11E
Agenție

5 luni în urmă
10

140.000 €

Casa - zona Piata Chiliei - 140.000 euro (Cod ...

Universitate, Constanța

3 camere
70 mp
103 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

97.500 €

2 Camere Decomandat 51mp Zona Universitate Vede ...

Universitate, Constanța

2 camere
51 mp
Etaj 3 / 5
2025
Agenție

8 luni în urmă
11

199.000 €

UNIVERSITATE | 3 CAMERE | BLOC NOU | VEDERE LA ...

Universitate, Constanța

3 camere
75 mp
Etaj 6 / 6
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1.200.000 €
480 € / mp

Teren intravilan 2500mp str Smaraldului - Campu ...

Universitate, Constanța

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

1.573.000 €
993.68 € / mp

Teren universitate 1583mp

Universitate, Constanța

1.583 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
15

210.000 €

Universitate-Campus , 87 mp Mobilat la comand&# ...

Universitate, Constanța

3 camere
87 mp
Etaj 3 / 4
2023
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

107.000 €

Apartament 2 camere zona Campus-Universitate

Universitate, Constanța

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 8
2026
Agenție

10 luni în urmă
11

148.000 €

Apartament 2 camere AVIATORII RESIDENCE

Universitate, Constanța

2 camere
61 mp
Etaj 6 / 7
7E
Agenție

10 luni în urmă
12

130.000 €

Apartament 2 camere decomandat CAMPUS

Universitate, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
4

339.900 €
825 € / mp

CAMPUS TEREN 412 MP DESCHIDERE 17 ML AUTORIZATI ...

Universitate, Constanța

412 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

99.999 €

Studio de vânzare – Zona Campus, l&# ...

Universitate, Constanța

1 camere
40 mp
Parter / 4
4E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

1.000.000 €
400 € / mp

Zona Campus, Teren intravilan de vanzare 2500mp ...

Universitate, Constanța

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

435.000 €

UNIVERSITATE(cod04)-Vila interbelica P+1-Consta ...

Universitate, Constanța

7 camere
217 mp
260 mp teren
1927
Agenție

Mai mult de un an
13

125.800 €
118.000 €

Apartament 2 camere decomandat /vedere către la ...

Universitate, Constanța

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 6
2025
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 125,800 € și 128.000 €