Proprietăți unice: 12
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
9

85.000 €

Apartament 2 camere de vanzare - I C Bratianu | ...

I. C. Brătianu, Constanța

2 camere
46,94 mp
Etaj 10 / 10
10E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

260.000 €

Duplex cu scara interioară de vânzare Constanta

I. C. Brătianu, Constanța

3 camere
130 mp
Etaj 5 / 11
2009
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

500.000 €
951.665 €
100 € / mp

Teren 5000 mp deschidere pe colt

I. C. Brătianu, Constanța

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

55.000 €

2 camere confort 3

I. C. Brătianu, Constanța

2 camere
35 mp
Parter
1975
Agenție

1 lună în urmă
9

252.888 €
257.000 €
246 € / mp

I.C.Bratianu teren intravilan 1028 mp dubla des ...

I. C. Brătianu, Constanța

1.028 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
18

144.945 €
119.790 €

Apartament 3 camere in proiect nou - Bratianu, ...

I. C. Brătianu, Constanța

3 camere
58,23 mp
Etaj 1 / 3
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 119,790 € și 131.285 €
Agenție

4 luni în urmă
4

59.000 €

Sabroso, apartament 2 camere, etaj 1, vanzari C ...

I. C. Brătianu, Constanța

2 camere
35 mp
Etaj 1 / 4
1980 (Finalizată)
Agenție

7 luni în urmă
19

142.000 €

I C Bratianu sr uri- apartament 3 camere decom ...

I. C. Brătianu, Constanța

3 camere
74 mp
Etaj 2 / 8
1980
Agenție

9 luni în urmă
11

160.000 €

Casa spatioasa cu 5 camere si curte proprie in ...

I. C. Brătianu, Constanța

4 camere
84,58 mp
115,08 mp teren
f.s. 3.6800000667572 m
Agenție

9 luni în urmă
1

100.000 €

Spalatorie auto la cheie- Predare afacere

I. C. Brătianu, Constanța

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

650.000 €
130 € / mp

Teren de vanzare in Constanta

I. C. Brătianu, Constanța

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

160.000 €

37527 Apartament 2 camere I.C.BRATIANU

I. C. Brătianu, Constanța

2 camere
65 mp
Etaj 9 / 11
11E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

275.000 €

Vand casa -km5, P+M cu garaj auto

Centură, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

2.011.500 €
45 € / mp

Teren intravilan industrial intre A4 si DN3C la ...

Centură, Constanța

La ~5km distanță

44.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

99.500 €

Apartament 2 camere zona Vivo Mall

Centură, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Parter / 6
2012

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

367.000 €
100 € / mp

teren intravilan Constanta

Centură, Constanța

La ~5km distanță

3.670 mp teren
f.s. 93 m
Agenție

9 luni în urmă
8

105.000 €

39135 Apartament 2 camere Energia

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
2010
9E
Agenție

9 luni în urmă
8

95.000 €

Casă din BCA 3 camere, 100 mp, în zon ...

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
110 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

99.000 €

Apartamente Premium 3 camere Bratianu 211. Pret ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
14

184.900 €

Casa renovata, ideala pentru familie zona Brati ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
74 mp
230 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

120.000 €
279.07 € / mp

Teren intravilan de vanzare Zona Bratianu - Jan ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

430 mp
430 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

105.000 €

Casa de vanzare in zona Bratianu 4 camere, tere ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

168.000 €

Casa 4 camere Cora Bratianu, Constanta

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
88 mp
413 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

168.000 €

Casa 4 camere Cora Bratianu, Constanta

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
88 mp
413 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

275.000 €
110 € / mp

Teren vinzare

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

150.000 €

39720 Apartament 2 camere 70mp Bratianu

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 3 / 11
11E
Agenție

5 luni în urmă
2

100.000 €
226.24 € / mp

Teren Intravilan - Bratianu | Exclusivitate

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

442 mp
442 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

74.931 €

Apartament 3 camere Constanta, ID: R3007093

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

167.400 €

Apartament 4 camere decomandat | 89,91 mp utili ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
89 mp
Etaj 4 / 8
1990
Agenție
Comision 0%

Ieri
7

125.000 €

Cartierul Bratianu -casa modesta b.c.a.

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
271 mp teren
f.s. 14 m