Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
18

145.000 €

VILA 7 camere 10 min de A3,DN1

Cocorăștii Grind

7 camere
191 mp
775 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
20

142.000 €

Apartament la casa cu curte proprie | Timi?u de ...

Mănești

La ~5km distanță

3 camere
99 mp
Parter
1980
Agenție

1 lună în urmă
20

140.000 €

Casa autentica cu teren de 1310 mp, lini?te ?i ...

Mănești

La ~5km distanță

5 camere
118 mp
1.310 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

84.000 €

Casa (la rosu), Livada si Padure, Teren Generos ...

Mănești

La ~5km distanță

6 camere
394 mp
3.050 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
20

68.000 €

FILM! Casa pe domeniu de 3.117 mp, Viperesti Bu ...

Mănești

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
3.117 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

85.000 €

Casa de vanzare com.Manesti,Zalhanaua

Mănești

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

91.000 €
96.500 €

Casa P+1 mobilata si utilata cu vedere spre pad ...

Mănești

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
866 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

230.000 €

0% comision | Casa 6 camere | Centrala proprie ...

Mănești

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
608 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

69.000 €

Casa 4 camere, 685 mp teren, renovata 2011 Mane ...

Mănești

La ~5km distanță

4 camere
89 mp
685 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

130.000 €

Casa de vanzare cu teren generos ideala pentru ...

Mănești

La ~5km distanță

3 camere
400 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

195.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan 1.8ha Recea / COMISION 0%

Mănești

La ~5km distanță

17.939 mp
17.939 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

43.200 €
53.600 €
8 € / mp

Teren ideal pentru glamping in Vladeni, aproape ...

Mănești

La ~5km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 43,200 € și 53.600 €
Agenție

8 luni în urmă
10

80.000 €

ROANDY-Casa solida cu teren generos - Manesti

Mănești

La ~5km distanță

4 camere
65 mp
3.010 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
20

149.000 €

Vila moderna cu 5 camere Manesti

Mănești

La ~5km distanță

4 camere
116 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

240 €
0.40 € / mp

Teren Extravilan Manesti, jud. Prahova - ID: R1 ...

Mănești

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

60.000 €
9.52 € / mp

Teren 6300mp-Oportunitate investitie,zona in de ...

Mănești

La ~5km distanță

6.300 mp
6.300 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

73.000 €
43.98 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE TOHANI?A, BRA?OV 1. ...

Mănești

La ~5km distanță

1.660 mp
1.660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

38.900 €
14.15 € / mp

TEREN CASE -MANESTI AER CURAT -canal irirgatii ...

Mănești

La ~5km distanță

2.750 mp
2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

68.672 €
8 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Com.Manesti, Sat.M ...

Mănești

La ~5km distanță

8.584 mp teren
Intravilan
Agenție

2 zile în urmă
13

150.000 €

Proprietate versatila, 114 mp, zona Hulubesti, ...

Mănești

La ~5km distanță

5 camere
114 mp
1.150 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
16

90.000 €

CASA VANZARE anul 2000 Zalhanaua, Mane?ti MOBIL ...

Mănești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
950 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

9.900 €
8.75 € / mp

Vanzare teren livada in com. Barbuletu

Mănești

La ~5km distanță

1.131 mp
1.131 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

95.000 €

Casa de vanzare, 110 mp, teren 1138 mp, Comuna ...

Mănești

La ~5km distanță

2 camere
110 mp
1.138 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

25.000 €
11.36 € / mp

Teren de vanzare 2200 mp, Raul Alb ,DB

Mănești

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

32.400 €
9 € / mp

Vand Teren de casa

Mănești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

32.400 €
9 € / mp

Teren de casa Manesti strada principala

Mănești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

234.900 €
239.900 €

Comision 0% | Casa de vanzare Podu Olt | 4 came ...

Mănești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

15.000 €
15.34 € / mp

Teren casa Manesti, jud. Prahova

Mănești

La ~5km distanță

978 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

66.500 €

De vanzare casa cu 3 camere ,terasa de 25 metri ...

Stăncești

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

56.000 €
2.29 € / mp

Teren mixt de vanzare

Stăncești

La ~5km distanță

24.428 mp teren