Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Mai mult de un an
- Agenție
Teren de vanzare 2200 mp, Raul Alb ,DB
25.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
11.36 €
/ mp
Măneşti, Judeţul Prahova
Descriere teren
Sesizează o problemă
**Descoperiti Oaza Dumneavoastra de Liniste in Raul Alb!** Visezi la o vacanta perfecta in mijlocul naturii? Aceasta proprietate unica din comuna Raul Alb, sat Raul Alb, este alegerea ideala! Cu o suprafata totala de 2200 mp, incluzand 1200 mp de teren intravilan destinat constructiilor si 1000 mp de livada, acest loc ofera oportunitati nelimitate pentru dezvoltarea unui camin de vis. Pe terenul generos se afla doua case solide, construite cu fundatie de piatra si BCA, acoperite cu tigla traditionala, ce imbina rusticitatea cu confortul modern. Racordate la curent electric, aceste locuinte sunt gata sa devina refugii calde pentru tine si familia ta. Situat pe strada principala, acest teren beneficiaza de acces facil, dar pastreaza totodata o atmosfera linistita, perfecta pentru relaxare. Imaginati-va petrecerea serilor de vara in curtea voastra, inconjurati de natura luxurianta, sau cultivarea propriilor fructe din livada. Nu ratati ocazia de a transforma acest loc de vis in realitate! Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare, nu ezitati sa ne contactati. Viitorul dumneavoastra incepe aici!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 19 Mai 2026
ID anunț: 1634512
Suprafață teren:
2.200 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Mănești