Case Terenuri
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

52.000 €

Proprietate de vanzare langa liziera pădurii Co ...

Coaș

3 camere
100 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

19.999 €
7.81 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

2.562 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

13.999 €
12.57 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

1.114 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

35.000 €
7 € / mp

Poiană pentru cabana de vanzare intravilan Coas

Coaș

5.000 mp teren
Pădure
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
39

175.000 €

CASA DEOSEBITA DE VANZARE INTRERAURI, COAS

Coaș

4 camere
101 mp
982 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

46.000 €
11.50 € / mp

Teren pentru constructie, 40 ari, zona Exterior ...

Coaș

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

41.000 €
11.71 € / mp

Teren de 35 ari in Coas cu toate utilitatile la ...

Coaș

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

75.000 €

Casa individuala in Coas - 20 ari teren - Comis ...

Coaș

2 camere
86 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

45.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Coas

Coaș

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
19

75.000 €

Casa 100 mp cu teren 1200 mp. Construc?ie 2019.

Coaș

3 camere
100 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

85.000 €

Casa P+M, teren 1.200 mp Coas

Coaș

4 camere
127 mp
Agenție

9 luni în urmă
6

47.000 €

Coas, casa la rosu

Coaș

2 camere
80 mp
800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

40.500 €
15 € / mp

Coas, 27 ari teren

Coaș

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

63.000 €
65.000 €

Vand Casa de vacanta comuna Coas, Valea Slav

Coaș

56 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

50.000 €

vand casa si pamant

Coaș

3 camere
105 mp
12 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

28.850 €
9.00 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp în Remecioara ...

Remecioara

La ~5km distanță

3.206 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

20.650 €
7 € / mp

Pret excelent ! 700 eur Berchez,teren intravila ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

2.950 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

54.900 €

Casa cu anexe Remeti pe Somes

Remeți

La ~5km distanță

3 camere
131 mp
1.733 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
13

46.550 €
7 € / mp

Teren intravilan Berchez 3700 mp+ 2950 mp Utili ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

6.650 mp
6.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

113.500 €

Vila cu teren central Remeti Maramures

Remeți

La ~5km distanță

153 mp
1.662 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

9.800 €
8.44 € / mp

Teren INTRAVILAN de vanzare - Remetea Chioarulu ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

1.161 mp
1.161 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

45.000 €

Casa P+M Remetea Chioarului, 135 mp utili, tere ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3 camere
135 mp
435 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 49.500 €
Agenție

2 luni în urmă
13

129.900 €

Casa cu 5 camere de vanzare in Piatra, Maramure ...

Remeți

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
2.688 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

28.850 €
9.00 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp in Remecioara ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3.206 mp
3.206 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

148.700 €

Casă nouă de vânzare – Remetea Chioarului, zonă ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
458 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
16

115.000 €

Casa de vanzare cu 5 dormitoare recent renovata

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

6 camere
14.300 mp
14.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

85.000 €

Casa renovata cu teren 600 mp, garaj si anexe P ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3 camere
600 mp
600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

0 €

Remetea Chioarului, 29 ari teren

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

139.000 €

De vanzare casa semifinisata Remetea Chioarului

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

150 mp
19 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

115.000 €

Casa de vanzare cu 5 dormitoare recent renovata

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

6 camere
14.300 mp
14.300 mp teren