Proprietăți unice: 154
Proprietari: 36
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

245.000 €
50 € / mp

Vand teren Str. Magnoliei

Ciorogârla

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

74.000 €
89.91 € / mp

Vând teren central , pretabil diverse investiți ...

Ciorogârla

823 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
16

204.900 €
51.31 € / mp

Teren intravilan | 3993 mp | Ciorogarla, Ilfov ...

Ciorogârla

3.993 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

169.000 €

Proiect nou Ciorogarla Centru - 2026!

Ciorogârla

4 camere
153 mp
305 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

13.000 €
26 € / mp

Teren intravilan - 500mp - proprietar

Ciorogârla

500 mp
500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
10

250.000 €

Vila de lux 5 camere de inchiriat in Ciorogarla

Ciorogârla

5 camere
200 mp
500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
12

165.000 €

CASA CIOROGARLA /INDIVIDUALA/ 486 MP TEREN/5 CA ...

Ciorogârla

5 camere
180 mp
486 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

1.014.500 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare Ciorogarla, sat Dar ...

Ciorogârla

40.578 mp
40.578 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

109.000 €

Casa cu 4 camere, Militari Vest, Ciorogarla, Il ...

Ciorogârla

4 camere
130 mp
323 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

92.500 €
25 € / mp

Teren de vanzare Ciorogarla

Ciorogârla

3.700 mp
3.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

55.000 €
49.82 € / mp

Teren 1100mp langa Padurea Ciorgarla

Ciorogârla

1.104 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

110 €
55 € / mp

Teren de vanzare Darvari, Ilfov

Ciorogârla

2 mp
2 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

120.000 €
24 € / mp

Oportunitate de Investiție Teren Intravilan Cio ...

Ciorogârla

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
20

166.000 €
169.000 €

Vila moderna P+1+Pod, Ciorogarla, 4 Cam, Garaj, ...

Ciorogârla

4 camere
142,5 mp
312 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

133.100 €

Casa Noua Ciorogarla, P+Pod, 4 Cam, STB, Utilit ...

Ciorogârla

4 camere
90 mp
330 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

155.000 €

Casa Noua Ciorogarla, P+1+Pod, 5 Cam, STB, Util ...

Ciorogârla

5 camere
120 mp
300 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
35 € / mp

Teren Ciorogarla 2000mp langa autostrada A0 Ilf ...

Ciorogârla

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

70.000 €
46.67 € / mp

Teren 1500mp in Ciorogarla (posibilitate extind ...

Ciorogârla

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

135.000 €

Zona linistita, STB, casa P+pod, placa, finisaj ...

Ciorogârla

4 camere
84,5 mp
450 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

128.000 €

Casa P+pod, 4 cam, finisaje premium, Ciorogarla ...

Ciorogârla

4 camere
84,4 mp
400 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

276.000 €
23 € / mp

teren intravilan, 12000 mp, Ciorogarla, jud. Il ...

Ciorogârla

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
22

169.000 €

Casa 4 camere mobilata/toate utilitatile in Ci ...

Ciorogârla

4 camere
143 mp
420 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
30

499.000 €

VILA INDIVIDUALA -CIOROGARLA | ILFOV | LOCUINTA ...

Ciorogârla

10 camere
300 mp
1.100 mp teren
f.s. 45 m
Agenție

3 luni în urmă
5

19.000 €
38 € / mp

Vanzare teren intravilan I Ciorogarla-Centura B ...

Ciorogârla

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

158.900 €
159.900 €

Ciorogarla, P+1Et+Pod, teren 434mp, 5 camere, S ...

Ciorogârla

5 camere
140 mp
434 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

3 luni în urmă
15

99.999 €
40.82 € / mp

Teren 2450mp de vanzare Ciorogarla / 15 minute ...

Ciorogârla

2.450 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
16

179.500 €

Casa 274mp cu panouri solare/garaj in Ciorogarl ...

Ciorogârla

6 camere
193,6 mp
385 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

3 luni în urmă
8

138.000 €

Casa parter 2 placi teren 450mp la 15 minute de ...

Ciorogârla

3 camere
91 mp
450 mp teren
f.s. 15.220000267029 m
Agenție

3 luni în urmă
8

33.880 €
84.70 € / mp

Teren pentru vila Ciorogarla, toate utilitatile

Ciorogârla

400 mp
200 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
14

150.000 €

Vila 6 camere cu teren 500mp in Ciorogarla (pos ...

Ciorogârla

6 camere
205,21 mp
500 mp teren
Etaj 1 / 1