Proprietăți unice: 1072
Proprietari: 588
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
25

650.000 €

Vilă pe malul lacului, 3.000 mp, 4 corpuri, Pis ...

Gostilele

4 camere
131,3 mp
3.000 mp teren
2004
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

35.000 €
38.89 € / mp

Loc de casă Fundeni (Frunzănești)

Fundeni

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

62.150 €
1.10 € / mp

De vanzare teren agricol Tamadau

Tămădău Mare

56.500 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
8

296.000 €
16.59 € / mp

Teren intravilan ideal investitie parcelabil Fu ...

Central, Fundulea

17.845 mp teren
Intravilan
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
7

170.000 €
23.27 € / mp

Teren intravilan, Fundulea, 7305 mp, utilitati, ...

Central, Fundulea

7.305 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

208.000 €
20 € / mp

Teren intravilan oportunitate excelentă pentru ...

Vasilați

10.400 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
7

29.000 €
58.35 € / mp

Teren Intravilan 497mp de Vanzare Padurisu *Cal ...

Pădurișu

497 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

68.000 €

Vând Apartament 2 Camere Ultracentral Oltenița ...

Central, Oltenița

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 5
2002
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

85.000 €

Apartament 4 Camere Decomandat, 84 mp – Etaj 1 ...

5 Călărasi, Călărași

4 camere
84 mp
Etaj 1
1981
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

49.900 €

Casă + teren 2188 mp aproape de Lacul Gălățui, ...

Alexandru Odobescu

5 camere
155 mp
2.188 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp la șoseaua principală ...

Cuza Vodă

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

52.000 €

Vanzare casa 4 camere Tamadau Mare - Calarasi

Tămădău Mare

4 camere
56 mp
846 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

170.000 €

Anunț de vânzare – Casă individuală în Frumușan ...

Pădurișu

4 camere
140 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

73.000 €
0.97 € / mp

Vanzare 7,3 ha teren agricol Unirea , Calarasi

Unirea

75.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

13.800 €
13.80 € / mp

Loturi 1000 mp Frumușani–natură ...

Frumușani

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

11.000 €
9.20 € / mp

Teren intravilan 1196 mp | Frumușani | 11 km de ...

Frumușani

1.196 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

78.000 €
11,142.86 € / mp

Intravilan, lipit de padure si drum judetean, z ...

Frumușani

7,64 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
27

193.000 €

Casa cu suflet si gradina spectaculoasa

Belciugatele

4 camere
107 mp
464 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €

Apartament 2 camere – Oltenita

Central, Oltenița

2 camere
31 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

600.000 €

Vila de vanzare ultracentral ideala bussiness

Central, Călărași

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

235.000 €

Fundulea | Cladire 850 mp | 20 min Bucuresti

Central, Fundulea

12 camere
850 mp
1.100 mp teren
f.s. 34 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

52.000 €

Casă de vânzare

Lehliu

4 camere
1.200 mp
1.000 mp teren
1930
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

260.000 €
6.50 € / mp

Teren 4 ha, Lehliu Gara - Dor Marunt ,Gaz + cur ...

Dor Mărunt

40.000 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

260.000 €
6.50 € / mp

Teren 4 ha DN București–Constanța | 90 ml desch ...

Dor Mărunt

40.000 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

16.000 €
32 € / mp

Oportunitate investiție - Zona in dezvoltare - ...

Postăvari

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

62.084 €
4 € / mp

Teren 1.5 Ha Belciugatele - Deschidere DN3

Belciugatele

15.521 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

89.000 €

Apartament 3 camere vanzare

Central, Călărași

3 camere
66 mp
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

907.742 €
750.200 €
90.77 € / mp

Teren pe Soseaua Bucuresti-Constanta, stradal, ...

Dor Mărunt

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

32.000 €

Casa de vanzare comuna Spantov , Judetul Calara ...

Spanțov

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

7.400 €

Vila spatioasa P+E+M, 960 mp teren, central Ste ...

Ștefan cel Mare

4 camere
450 mp