Proprietăți unice: 1092
Proprietari: 605
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

20.000 €

Casa demolabila și teren vanzare

Alexandru Odobescu

2 camere
60 mp
2.320 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

20.000 €
8.62 € / mp

Vând teren și casa demolabila

Alexandru Odobescu

2.320 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

143.500 €
1 € / mp

Vand teren agricol Dor Marunt Calarasi

Dor Mărunt

143.500 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

25.000 €

Casa cu curte spațioasă

Gurbănești

3 camere
50 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

25.000 €
5.92 € / mp

Proprietate

Dorobanțu

4.221 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

25.000 €
5.92 € / mp

Vanzare teren intravilan

Dorobanțu

4.221 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

390.000 €
65 € / mp

Teren vânzare, Balta Tataru

Frumușani

6.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
16

147.000 €

CASA / VILA DE VANZARE

Perișoru

6 camere
235 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

12.000 €
6.67 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1.800 mp – Fântân ...

Fântâna Doamnei

1.800 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

2.360.000 €
21 € / mp

DE VANZARE

Central, Fundulea

112.377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

16.000 €
32 € / mp

TEREN DE CASA

Pădurișu

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

22.200 €
23.92 € / mp

Vand Teren Intravilan Popesti Vasilati Frumusan ...

Popești

928 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

25.000 €
51.44 € / mp

Teren intravilan cu construcție

Podu Pitarului

486 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
25

650.000 €

Vilă pe malul lacului, 3.000 mp, 4 corpuri, Pis ...

Gostilele

4 camere
131,3 mp
3.000 mp teren
2004
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

35.000 €
38.89 € / mp

Loc de casă Fundeni (Frunzănești)

Fundeni

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

480.000 €
6 € / mp

Teren 8 ha DIRECT A2 km 55–56 | Nicolae Bălcesc ...

Nicolae Bălcescu

80.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

62.150 €
1.10 € / mp

De vanzare teren agricol Tamadau

Tămădău Mare

56.500 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
8

296.000 €
16.59 € / mp

Teren intravilan ideal investitie parcelabil Fu ...

Central, Fundulea

17.845 mp teren
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

170.000 €
23.27 € / mp

Teren intravilan, Fundulea, 7305 mp, utilitati, ...

Central, Fundulea

7.305 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

29.000 €
58.35 € / mp

Teren Intravilan 497mp de Vanzare Padurisu *Cal ...

Pădurișu

497 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

49.900 €

Casă + teren 2188 mp aproape de Lacul Gălățui, ...

Alexandru Odobescu

5 camere
155 mp
2.188 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp la șoseaua principală ...

Cuza Vodă

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

52.000 €

Vanzare casa 4 camere Tamadau Mare - Calarasi

Tămădău Mare

4 camere
56 mp
846 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

170.000 €

Anunț de vânzare – Casă individuală în Frumușan ...

Pădurișu

4 camere
140 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

73.000 €
0.97 € / mp

Vanzare 7,3 ha teren agricol Unirea , Calarasi

Unirea

75.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

13.800 €
13.80 € / mp

Loturi 1000 mp Frumușani–natură ...

Frumușani

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

61.400 €
2 € / mp

Vand teren agricol, inclusiv pentru sere si sol ...

Lehliu

30.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

11.000 €
9.20 € / mp

Teren intravilan 1196 mp | Frumușani | 11 km de ...

Frumușani

1.196 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

78.000 €
11,142.86 € / mp

Intravilan, lipit de padure si drum judetean, z ...

Frumușani

7,64 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
27

193.000 €

Casa cu suflet si gradina spectaculoasa

Belciugatele

4 camere
107 mp
464 mp teren
2010