Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

599.000 €
203.46 € / mp

Vanzare teren intravilan 2944mp cu doua constru ...

Gării, Bușteni

2.944 mp teren
f.s. 12 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

148.500 €

Casă individuală, vedere către Bucegi, la 300 m ...

Gării, Bușteni

5 camere
116 mp
245 mp teren
1995
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

85.000 €
76.10 € / mp

Teren intravilan în Bușteni, cu vedere spectacu ...

Gării, Bușteni

1.117 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

105.000 €

Busteni-Apartament 2 camere finalizat 2023

Palanca, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
63 mp
Parter
2023
Agenție

10 luni în urmă
10

158.000 €

Busteni-Casa ta la munte te asteapta

Bușteni

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
143 mp teren
2003
Agenție

10 luni în urmă
20

270.000 €

Vila de vanzare in Busteni Prahova zona Central ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

13 camere
530 mp
230 mp teren
f.s. 15 m

Agenție

10 luni în urmă
6

50.000 €

Locuinta individuala 5 camere

Central, Bușteni

La ~5km distanță

5 camere
80 mp
208 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

10 luni în urmă
7

390.000 €
145.79 € / mp

Teren 2.675 mp in Poiana Tapului priveliste pei ...

Poiana Țapului

La ~5km distanță

2.675 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
34

420.000 €

Vila de vanzare in Busteni - Zona Centrala

Central, Bușteni

La ~5km distanță

5 camere
230 mp
545 mp teren
1997
Agenție

Mai mult de un an
18

115.000 €
181.10 € / mp

Teren cu constructie de vânzare în Bușteni - Zo ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

85.000 €

casa de vanzare

Bușteni

La ~5km distanță

150 mp
201 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

79.999 €

Vila Ultracentral Busteni

Central, Bușteni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
72 mp teren
f.s. 6 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

75.000 €

Busteni Apartament in vila - 56mp, gradina prop ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Parter / 1
1980
Agenție

10 luni în urmă
15

480.000 €

Spatiu comercial pretabil club, restaurant

Bușteni

La ~5km distanță

1.866 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

105.000 €

Casa Busteni cu foisor si garaj

Palanca, Bușteni

La ~5km distanță

3 camere
114 mp
786 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

250.000 €

Vand proprietate Casa di curtr

Bușteni

La ~5km distanță

190 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

576.000 €
200.84 € / mp

Teren Busteni

Nord, Bușteni

La ~5km distanță

2.868 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
12

300.000 €

Vand casa +teren

Bușteni

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

3.300.000 €

Pensiune 4 stele, Valea Prahovei, la cheie, fun ...

Bușteni

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

1.449.000 €

Vila turistica cu potential de neegalat

Bușteni

La ~5km distanță

11 camere
394 mp
2.039 mp teren
f.s. 49.889999389648 m
Agenție

Mai mult de un an
18

1.500.000 €
100.21 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Bușteni - Zona c ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

14.969 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
19

120.000 €
165.000 €

Vila Bușteni

Central, Bușteni

La ~5km distanță

3 camere
127 mp
390 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

65.000 €

Garsoniera de vacanta-Busteni

Bușteni

La ~5km distanță

1 camere
23 mp
Etaj 2
Agenție

Mai mult de un an
3

97.000 €

Apartament cu doua camere et 1 ,imobil 2025

Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Agenție

9 luni în urmă
3

102.850 €
134.27 € / mp

Teren  de vanzare, in Busteni, zona centra ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

105.000 €

Apartament nou in Busteni!!!

Sud-Vest, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
63 mp
Parter / 2
2023
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

508.200 €
127.08 € / mp

Teren Busteni, 3.999 mp, deschidere DN 1 aprox. ...

Sud, Bușteni

La ~5km distanță

3.999 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
16

147.000 €

Casa de vanzare central Busteni, Jud. Prahova

Central, Bușteni

La ~5km distanță

8 camere
743,8 mp
401 mp teren
2006
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

480.067 €
139.15 € / mp

Proprietar, vand teren Busteni Poiana Tapului P ...

Bușteni

La ~5km distanță

3.450 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

425.000 €

Casa/Vila de vanzare in zona Busteni langa Cast ...

Sud-Vest, Bușteni

La ~5km distanță

13 camere
561 mp
1.100 mp teren
1963