Proprietăți unice: 63
Proprietari: 13
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
40

350.000 €

Vânzare Vilă 350.000 Euro!

Andronache, Sector 2

4 camere
190 mp
250 mp teren
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

75.000 €
390.63 € / mp

Oportunitate! Teren de vânzare în Andronache

Andronache, Sector 2

192 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

2.500.000 €
1,177.02 € / mp

Sos. Colentina

Andronache, Sector 2

2.124 mp
2.124 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

131.000 €
139.000 €
582.22 € / mp

Teren de vanzare 225 mp., regim de inaltime P+2 ...

Andronache, Sector 2

225 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

21.827 €

Apartament 2 camere

Andronache, Sector 2

2 camere
49 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
40

350.000 €

Vilă Colentina - 375.000 Euro!

Andronache, Sector 2

4 camere
190 mp
250 mp teren
2015
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

140.000 €
350 € / mp

Teren Intarvilan Andronache aproape A3 pentru c ...

Andronache, Sector 2

389 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

175.000 €
350 € / mp

Teren 500 m Andronache

Andronache, Sector 2

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
20

550.000 €

Casa 10 camere Andronache, S+P+1+M, potrivită p ...

Andronache, Sector 2

10 camere
515 mp
681 mp teren
2016
Agenție

4 luni în urmă
5

85.000 €

Apartament 2 Camere | Andronache | Colentina

Andronache, Sector 2

2 camere
48 mp
Etaj 1
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.990.000 €

OCAZIE pentru investitie!!!

Andronache, Sector 2

2.200 mp utili
3E
2020 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

651.700 €
1,900.00 € / mp

Teren de vanzare Barbu Vacarescu -Titeica Gheor ...

Andronache, Sector 2

343 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

200.000 €

Apartament de Vânzare Calea Calarasi - Decebal ...

Andronache, Sector 2

740 m (9 min)

2 camere
67 mp
Etaj 3 / 9
2014
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

95.000 €
458.94 € / mp

Teren cu casa construita de vanzare 207 mp Sose ...

Andronache, Sector 2

207 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

104.000 €
107.000 €

2 CAMERE + TERASĂ | ANDRONACHE | OPȚIONAL LOC ...

Andronache, Sector 2

2 camere
63 mp
Parter / 2
2023
Agenție

6 luni în urmă
20

490.000 €

Vila deosebita, constructie 2019 – Gherghitei- ...

Andronache, Sector 2

5 camere
125 mp
380 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
10

299.900 €

REA1025911 Apartament superb 4 camere I Vedere ...

Andronache, Sector 2

4 camere
115 mp
Etaj 4 / 11
2026
Agenție

7 luni în urmă
14

275.000 €

Vila Casa Andronache Colentina / Dedeman

Andronache, Sector 2

7 camere
230 mp
245 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

230.000 €

Apartament 3 camere * 85 mp * Hercesa Vivenda ...

Andronache, Sector 2

584 m (7 min)

3 camere
85 mp
Etaj 10 / 11
2010
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

140.000 €
358.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare 391mp - Zona Andron ...

Andronache, Sector 2

391 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
106

289.000 €

VILA LUX IN COMPLEX REZIDENTIAL FINALIZAT

Andronache, Sector 2

6 camere
229 mp
150 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

127.000 €

Casa în zona Andronache – 120 mp utili, 5 camer ...

Andronache, Sector 2

5 camere
120 mp
150 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
14

297.000 €

Vila superba cartier Andronache

Andronache, Sector 2

7 camere
300 mp
250 mp teren
2010
Agenție

10 luni în urmă
4

89.000 €
197.78 € / mp

Vanzare teren Andronache, ideal vila

Andronache, Sector 2

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

399.000 €

P002-Vila individuala-5 camere-Zona Andronache- ...

Andronache, Sector 2

5 camere
177,7 mp
500 mp teren
f.s. 12.420000076294 m
Agenție

10 luni în urmă
10

290.000 €

Casa Colentina- Andronache

Andronache, Sector 2

9 camere
266 mp
260 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

135.000 €
2,250.00 € / mp

Vanzare Casa batraneasca sos. Andronche

Andronache, Sector 2

232 mp teren
f.s. 13 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

135.520 €

Apartament 3 camere zona Andronache/Bloc Nou Bo ...

Andronache, Sector 2

3 camere
75 mp
Etaj 2 / 4
2025
Agenție

Mai mult de un an
4

350.000 €

spatiu Andronache stradal

Andronache, Sector 2

300 mp utili
2010
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

389.999 €

Vila 5 camere cu piscina,teren 618mp,constr.201 ...

Andronache, Sector 2

5 camere
143 mp
618 mp teren
2011