Proprietăți unice: 78
Proprietari: 17
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
14

95.000 €

2 camere tip Studio - Bloc nou - Finisaje Extra ...

Sud, Sector 4

2 camere
42,7 mp
Etaj 6 / 6
2025
Agenție

6 zile în urmă
20

230.000 €

Apartament 4 camere Piata Sudului | Parcare | B ...

Sud, Sector 4

766 m (10 min)

4 camere
78 mp
Etaj 1 / 8
1980
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
13

97.000 €
32.59 € / mp

Eforie Sud

Sud, Sector 4

2.976 mp
f.s. 40 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

17 ore în urmă

204.950 €

Apartament modern 2 Camere One Lake Club

Sud, Sector 4

743 m

2 camere
50 mp
Etaj 1
2025
Agenție

Ieri
20

199.000 €

3 camere decomandate,2 bai,sp103 mp,parcare sub ...

Sud, Sector 4

3 camere
103 mp
2009
16E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

127.000 €

Apartament cu 3 camere

Sud, Sector 4

559 m

3 camere
65 mp
2018
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

114.900 €

Apartament 2 camere premium/amenajare designer/ ...

Sud, Sector 4

2 camere
64 mp
2007
15E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

101.754 €
84.095 €

Garsonieră decomandată - Metrou Berce ...

Sud, Sector 4

223 m

1 camere
38,7 mp
Etaj 1 / 6
2025
Agenție

2 luni în urmă
2

1.050.000 €
31.53 € / mp

Vanzare Teren Dn4 str. Mecanizarii

Sud, Sector 4

33.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

67.687 €

Garsoniera 40mp, Bloc Nou, Zona linistita, Parc ...

Sud, Sector 4

846 m

1 camere
39,7 mp
Etaj 4 / 6
2026
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

99.825 €

Studio modern - Bloc Nou - Metrou Berceni 3 min ...

Sud, Sector 4

230 m (3 min)

2 camere
43,9 mp
Etaj 5 / 9
2026
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

686.000 €

HALA INDUSTRIALA DE VANZARE GIURGIULUI - JILAVA

Sud, Sector 4

Agenție

9 luni în urmă
7

3.400.000 €

Hala Productie De Vanzare

Sud, Sector 4

Agenție

10 luni în urmă
2

69.000 €
35.04 € / mp

LAZU - SELGROS (Cod 01) Teren intravilan ideal ...

Sud, Sector 4

1.969 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

2.490.000 €

Metalurgiei 81B

Sud, Sector 4

726 m

Agenție

Mai mult de un an
7

87.500 €
100.290 €

Apartament 2 camere Super Oferta Postalionului ...

Sud, Sector 4

2 camere
55 mp
Etaj 2
2024
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 87,500 € și 89.000 €
Agenție

Mai mult de un an
36

2.500.000 €

Cladire de birouri moderna P+2 cu terasa, depoz ...

Sud, Sector 4

307 m (4 min)

1.532 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

75.000 €

Spatiu aproape de Bucuresti - Localitatea 1 Dec ...

Sud, Sector 4

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

163.000 €

2 camere cu parcare inclusa str Victor Brauner ...

Sud, Sector 4

559 m

2 camere
67 mp
Etaj 7
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

490.000 €

Ovidiu, jud. Constanta

Sud, Sector 4

7 camere
306 mp
473 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

187.000 €

3 camere Nou-Gata de mutare Sector 1/Zona Mall ...

Sud, Sector 4

743 m

3 camere
83 mp
Etaj 6 / 6
2024
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

116.000 €

Studio 37mp SU + Gradina Proprie Gata de mutare ...

Sud, Sector 4

743 m

1 camere
37 mp
Parter / 6
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

65.000 €

Str. Sergent Ilie Petre 3, Chiajna

Sud, Sector 4

1 camere
39 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

210.000 €

Dorobantilor Ap 2 drm renovare top, mobilat, vd ...

Sud, Sector 4

697 m

3 camere
56 mp
Etaj 2 / 10
1984
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

38.232 €
59 € / mp

Teren premium de vanzare in Eden Forest -vizavi ...

Sud, Sector 4

648 mp
f.s. 18 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

92.177 €
18.44 € / mp

Oportunitate Teren Intravilan Sector 4 Berceni ...

Sud, Sector 4

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

175.000 €

Apartamentul 2 camere complex lux Cloud 9

Sud, Sector 4

2 camere
62 mp
10E
Agenție

1 lună în urmă
10

2.100.000 €

Hotel investitie de vanzare Domnesti

Sud, Sector 4

743 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
8

135.000 €

Apartament 2 camere de vanzare Transparent Resi ...

Sud, Sector 4

2 camere
60 mp
Etaj 7
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

140.000 €

Vand apartament 2 camere

Sud, Sector 4

571 m

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 7
2017