Proprietăți unice: 123
Proprietari: 11
Agenție

1 săptămână în urmă
9

63.000 €

Liceul Iulia Hasdeu, strada Oborul Nou

Ferdinand, Sector 2

450 m

1 camere
31 mp
Etaj 5 / 10
1966
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

210.000 €

REA1028774 Apartament 2 camere Ferdinand Bloc n ...

Ferdinand, Sector 2

560 m (7 min)

2 camere
55 mp
Etaj 6 / 6
2021
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

59.000 €

Vanzare GARSONIERA Bd Ferdinand (Foisorul de Fo ...

Ferdinand, Sector 2

373 m (11 min)

1 camere
26 mp
Etaj 7 / 8
1947

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

52.000 €

Vand casa tip duplex

Ferdinand, Sector 2

288 m

3 camere
90 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

128.000 €

Vanzare apartament 2 camere in vila, Ferdinand

Ferdinand, Sector 2

809 m (10 min)

2 camere
80 mp
Demisol / 3
1910
Agenție

3 zile în urmă
1

835.000 €

Apartament,

Ferdinand, Sector 2

503 m

4 camere
353 mp
Etaj 4
Agenție

3 zile în urmă

173.554 €

APARTAMENT 2 CAMERE - 62 MP - FERDINAND I - Cal ...

Ferdinand, Sector 2

743 m

2 camere
62 mp
Parter / 3
2025
Agenție

4 zile în urmă

128.000 €

Aparatament 3 camere I Ferdinand

Ferdinand, Sector 2

743 m

3 camere
73 mp
Etaj 8
1969
Proprietar
Comision 0%

Ieri

40.000 €
8 € / mp

Vanzare teren extravilan

Ferdinand, Sector 2

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

117.000 €
119.900 €

Bd Ferdinand, apartament 2 camere

Ferdinand, Sector 2

580 m

2 camere
44 mp
Etaj 9 / 10
1968
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

315.000 €

Apartament 3 camere Evocasa Selecta

Ferdinand, Sector 2

239 m

3 camere
90 mp
Etaj 3 / 10
2010
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

86.000 €

Apartament 2 camere | Avrig – Obor | Poziție ex ...

Ferdinand, Sector 2

364 m

2 camere
45,43 mp
Etaj 3 / 10
1962
Agenție

1 lună în urmă
10

195.000 €

REA1028547 Apartament l 3 Camere l Mosilor

Ferdinand, Sector 2

3 camere
93 mp
Etaj 1
1939
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

190.000 €
210.000 €

Apartament 4 camere de vanzare | Bd. Ferdinand ...

Ferdinand, Sector 2

605 m

4 camere
95 mp
Etaj 4 / 5
1932
Agenție

1 lună în urmă
18

309.000 €

Apartament de 4 camere-Bd. Ferdinand/4-Room Apa ...

Ferdinand, Sector 2

635 m (8 min)

4 camere
95 mp
Etaj 1 / 8
2014
Agenție

1 lună în urmă
15

689.000 €

OCAZIE!1!Vila individuala, Bdul Ferdinand 400 m ...

Ferdinand, Sector 2

417 m (1 min)

12 camere
400 mp
350 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă
21

174.227 €

Vanzare apartamente Ferdinand-Gara de est, blo ...

Ferdinand, Sector 2

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
1

272.000 €

Vanzare apartament 3 camere cu 2 locuri parcare ...

Ferdinand, Sector 2

569 m (7 min)

3 camere
87 mp
Etaj 3 / 8
2010
Agenție

2 luni în urmă
8

91.500 €
93.900 €

Iancului Gara de Est 2 camere renovat complet

Ferdinand, Sector 2

730 m

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1968
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
25

195.000 €

FERDINAND - Veris Residence | 2 camere + terasa ...

Ferdinand, Sector 2

279 m (5 min)

2 camere
46,1 mp
Etaj 5
2022
Agenție

2 luni în urmă
8

1.950.000 €

Clădire premium de vânzare/închiriere Piața Hor ...

Ferdinand, Sector 2

973 m (12 min)

500 mp utili
3E
2025
Agenție

2 luni în urmă
16

128.000 €

REA1028006 Aparatament 3 camere I Ferdinand

Ferdinand, Sector 2

165 m (2 min)

3 camere
73 mp
Etaj 8 / 10
1969
Agenție

3 luni în urmă
12

110.000 €

Apartament 4 camere Ferdinand-Gara de Est

Ferdinand, Sector 2

712 m (9 min)

4 camere
96 mp
Etaj 3 / 5
1932
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

525.000 €

Vilă Interbelică |Bd. Ferdinand – Str. Olari | ...

Ferdinand, Sector 2

11 camere
380 mp
245 mp teren
1920
Agenție

3 luni în urmă
5

299.999 €
884.95 € / mp

Vanzare Teren Iancului-Foisorul de Foc-Singur i ...

Ferdinand, Sector 2

337 m (8 min)

339 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

499.900 €

Apartament 3 camere cu 155 mp rooftop, Bld Ferd ...

Ferdinand, Sector 2

582 m (7 min)

3 camere
106 mp
Etaj 4 / 4
2026
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

268.900 €

Apartament 3 Camere | Mobilat Utilat | Complex ...

Ferdinand, Sector 2

506 m (13 min)

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
2019
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 268,900 € și 269.000 €
Agenție

4 luni în urmă
10

535.000 €
695.750 €

2 Apartamente lipite 185mp etj 3, 7 camere, 4 g ...

Ferdinand, Sector 2

218 m

7 camere
185 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție

4 luni în urmă
10

54.990 €
60.000 €

OFERTA: Vanzare 2 camere, Iancului Dimitriv, Fe ...

Ferdinand, Sector 2

516 m (6 min)

2 camere
43,22 mp
Demisol
1944
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
17

249.000 €

Etaj 1/Vila*120 mp utili+80 mp spatii comune*PR ...

Ferdinand, Sector 2

254 m (5 min)

3 camere
120 mp
Etaj 1
1940