Proprietăți unice: 77
Proprietari: 11
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

174.000 €

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Desi ...

Progresul, Sector 4

676 m

2 camere
55 mp
Etaj 5
2023
Agenție

2 zile în urmă
2

2.400.000 €
150 € / mp

Teren 16000 mp cu deschidere la sosea

Progresul, Sector 4

24 m

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

92.000 €

0% Comision | Bloc nou | Centrala | Decomandat ...

Progresul, Sector 4

2 camere
52 mp
2019
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
8

170.000 €

Casa de vanzare sector 4

Progresul, Sector 4

886 m

4 camere
171 mp
171 mp teren
Agenție

5 zile în urmă

50.000 €

Progresul ~ Garsoniera gata de mutare ~ DOAR 50 ...

Progresul, Sector 4

743 m

1 camere
26 mp
Etaj 4 / 4
1979
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

390.000 €
458.82 € / mp

Casa si teren de vanzare

Progresul, Sector 4

850 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

907.500 €
750.000 €

Spatiu comercial complet echipat functional cu ...

Progresul, Sector 4

981 m

699 mp utili
1E
1996
Agenție

1 lună în urmă
2

160.000 €
217.10 € / mp

Teren 737 mp - Progresul

Progresul, Sector 4

729 m

737 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

160.000 €
217.10 € / mp

Teren 737 mp, Progresu

Progresul, Sector 4

906 m

737 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

210.000 €
210 € / mp

DE VANZARE Teren 1.000 mp Berceni – Progresul

Progresul, Sector 4

778 m

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
16

147.000 €

Apartament 4 Camere | 87MP | Progresul - Nasaud

Progresul, Sector 4

4 camere
79,8 mp
Etaj 3 / 9
1987
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
16

160.000 €

Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Di ...

Progresul, Sector 4

653 m

2 camere
54 mp
Etaj 8
2021
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

98.500 €

3 camere Pta Progresului - vedere panoramica

Progresul, Sector 4

455 m

3 camere
60 mp
Etaj 10
1977
Agenție

1 lună în urmă
8

80.000 €

2 Camere |Decomandat | Luica | Mobilt Utilat |

Progresul, Sector 4

762 m

2 camere
40 mp
Etaj 5
1977
Agenție

2 luni în urmă
10

59.900 €

Garsonieră renovată 2025 | 30 mp | Me ...

Progresul, Sector 4

424 m (14 min)

1 camere
30 mp
Etaj 8
9E
Anunț publicat de 22 agenții cu prețuri cuprinse între 59,900 € și 62.000 €
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

291.716 €

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | ...

Progresul, Sector 4

719 m

3 camere
122 mp
Etaj 11
2021
Agenție

3 luni în urmă
7

74.990 €

Apartament 2 camere Piata Progresul

Progresul, Sector 4

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 8
1967
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 74,990 € și 75.000 €
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
19

106.000 €

R3 Residence | Brancoveanu–Alunisului | B ...

Progresul, Sector 4

351 m

2 camere
64,7 mp
Etaj 1
2026
Agenție

3 luni în urmă
10

76.900 €

2 cam decomandat - Piata Progresului - Ghimpati

Progresul, Sector 4

2 camere
44,11 mp
Etaj 7 / 7
1965
Agenție

4 luni în urmă
9

42.000 €

Garsonieră cochetă, mobilată, vedere panoramică ...

Progresul, Sector 4

170 m

1 camere
20 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
13

129.000 €

Duplex 3 camere mobilat Premium zona Luica

Progresul, Sector 4

698 m

3 camere
95 mp
Etaj 4 / 5
2015
Agenție

5 luni în urmă
8

54.799 €

Apartament 2 camere Piata Progresul

Progresul, Sector 4

492 m (6 min)

2 camere
37 mp
Etaj 10
1972
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 54,799 € și 55.000 €
Agenție

6 luni în urmă
11

520.000 €

Liberty Mall-Nasaud P+2E+TERASA

Progresul, Sector 4

270 mp utili
2E
2010
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
17

410.000 €
372.73 € / mp

Teren 1100 mp si Casa Strada Luica Sector 4

Progresul, Sector 4

148 m

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

58.000 €

Garsoniera Berceni-Posibilitate achizitie loc d ...

Progresul, Sector 4

943 m

1 camere
39 mp
Etaj 2
2022
Agenție

7 luni în urmă
11

94.899 €

Apartament 3 camere Piata Progresul /etaj 2

Progresul, Sector 4

3 camere
50 mp
Etaj 2
1973
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,899 € și 95.000 €
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

222.543 €
183.920 €

2,3,4 CAMERE /COMISION 0 /SECTOR 4

Progresul, Sector 4

3 camere
76,45 mp
Etaj 1 / 7
2025
Agenție

8 luni în urmă
6

85.000 €
87.000 €

Apartament 3 camere Piata Progresul, centrala p ...

Progresul, Sector 4

3 camere
47 mp
Etaj 2
1971
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 85,000 € și 87.000 €
Agenție

9 luni în urmă
3

105.000 €
350 € / mp

Teren 300 mp, 2 fronturi stradale, utilități & ...

Progresul, Sector 4

476 m

300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

180.000 €
99.78 € / mp

Teren Intravilan drumul Sancraiu

Progresul, Sector 4

143 m

1.804 mp teren
Construcții