Proprietăți unice: 24
Proprietari: 2
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

140.000 €
233.33 € / mp

Petricani, strada Steaua Rosie, Lacul Plumbuita ...

Petricani, Sector 2

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

654.452 €
540.870 €

4 rooms, lake view, best price

Petricani, Sector 2

4 camere
136 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
2

422.290 €
349.000 €

Spatiu Comercial - One High District

Petricani, Sector 2

710 m

96 mp utili
21E
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

223.500 €

Apartament 2 camere + loc parcare subterana - O ...

Petricani, Sector 2

699 m

2 camere
52 mp
0 / 21
2026
Agenție

2 luni în urmă
2

269.000 €
289.190 €

Apartament 3 camere vedere lac - One Lake Distr ...

Petricani, Sector 2

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 11
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 269,000 € și 289.190 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

108.000 €
627.91 € / mp

Lacul Tei-Petricani

Petricani, Sector 2

172 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

512.435 €
423.500 €

Apartament 4 camere + 2 locuri de parcare subte ...

Petricani, Sector 2

702 m (9 min)

4 camere
106 mp
Etaj 13
2026
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

658.845 €
544.500 €

Apartament 4 camere superb, in ansamblu exclusi ...

Petricani, Sector 2

4 camere
122 mp
Etaj 1 / 4
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 544,500 € și 574.750 €
Agenție

5 luni în urmă
3

155.000 €
159.000 €

Apartament 2 camere, zona Nord, comision 0. Av ...

Petricani, Sector 2

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 11
2025
Agenție

6 luni în urmă
3

2.000.000 €
771.60 € / mp

TEREN INTRAVILAN/CURTI CONSTRUCTII PENINSULA ...

Petricani, Sector 2

2.592 mp teren
f.s. 26 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

350.000 €

Apartament de vanzare 4 camere Petricani - Pipe ...

Petricani, Sector 2

4 camere
98 mp
Etaj 2 / 3
2023
Agenție

9 luni în urmă
20

310.000 €
349.900 €

Apartament 4 camere | Complet mobilat si utilat ...

Petricani, Sector 2

4 camere
93 mp
Etaj 2 / 3
2018
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 310,000 € și 360.000 €
Agenție

9 luni în urmă
10

120.000 €

Studio Modern | 2 camere | Mobilat complet | La ...

Petricani, Sector 2

2 camere
40 mp
Parter / 3
2018
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

168.190 €

Apartament tip duplex cu 2 camere, finalizat, d ...

Petricani, Sector 2

2 camere
64 mp
Parter / 10
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

252.890 €

Duplex modern, pe malul Lacului Plumbuita – cur ...

Petricani, Sector 2

3 camere
87 mp
Parter / 10
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 209,000 € și 219.000 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

120.000 €
175.692 €

Vânzare, Studio-dublu, First Estates Pipera

Petricani, Sector 2

2 camere
43,53 mp
Etaj 1
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

871.139 €
719.950 €

Apartament 4 camere in ansamblu rezidential exc ...

Petricani, Sector 2

4 camere
142 mp
Etaj 1
2026
Agenție

Mai mult de un an
22

6.500.000 €

REV2004019 Vila Peninsula lacul Tei

Petricani, Sector 2

15 camere
1.500 mp
2.113 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

325.000 €

Vila Individuala , Andronache

Petricani, Sector 2

10 camere
220 mp
331 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

56.000 €

Teren zona Petricani / 122 mp / casa demolabila ...

Petricani, Sector 2

2 camere
30 mp
122 mp teren
f.s. 11.079999923706 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

155.000 €
170.000 €

CASA + TEREN 385 MP | GARAJ | ZONA PETRICANI GH ...

Petricani, Sector 2

743 m

4 camere
170 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

165.000 €

Apartament NOU - 2 camere - vanzare - Petricani ...

Petricani, Sector 2

2 camere
74 mp
Etaj 7 / 12
2024
Agenție

2 luni în urmă
3

108.000 €
627.91 € / mp

Lacul Tei-Petricani

Petricani, Sector 2

172 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
13

211.750 €

NEOFORT 77- Soseaua Petricani ,langa lacul si p ...

Petricani, Sector 2

3 camere
73 mp
Etaj 1 / 4
2024

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

3.250.000 €
3.932.500 €
1,501.15 € / mp

Teren Premium de Vânzare — Zona Parcul Bordei / ...

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

489 m (6 min)

2.165 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,250,000 € și 3.932.500 €
Agenție

Mai mult de un an
3

14.500.000 €
2,536.30 € / mp

Poziție strategică în nordul Capitalei – teren ...

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

352 m (4 min)

5.717 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

199.000 €

Apartament 3 camere de vanzare langa metrou zon ...

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

826 m (10 min)

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
1985

Agenție

Mai mult de un an
22

1.903.330 €
1.657.700 €

PENTHOUSE CU PISCINA AVIATIEI 370 MP + 400 MP T ...

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

761 m (10 min)

7 camere
370 mp
Etaj 9 / 11
2021
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

350.000 €
360.000 €

Teren + spatiu comercial in Aviatiei

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

524 m (7 min)

123 mp utili
123 mp teren
1E
1965
Agenție

10 luni în urmă
3

278.176 €
229.898 €

Best Deal! 2 camere, Aviatiei

Aviației, Sector 1

La ~5km distanță

261 m (3 min)

2 camere
54 mp
Etaj 11
2025