Proprietăți unice: 14
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
10

74.900 €

De vanzare | Apartament 2 camere cu parcare | C ...

Centura Nord, Sector 1

2 camere
38,82 mp
Etaj 4 / 10
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

4.235.000 €
3.500.000 €

Vanzare Hala Industriala Bucuresti sector 1

Centura Nord, Sector 1

Agenție

1 lună în urmă
18

3.500.000 €

Spatiu industrial de depozitare si productie 24 ...

Centura Nord, Sector 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
28

4.235.000 €
3.500.000 €

DE VANZARE Spațiu industrial | Teren 18.700 MP

Centura Nord, Sector 1

Agenție

3 luni în urmă
3

4.000.000 €

Hala de vanzare – Acces direct Centura Bucureșt ...

Centura Nord, Sector 1

Agenție

8 luni în urmă
13

2.490.000 €
274.68 € / mp

OPORTUNITATE | TEREN | HALE

Centura Nord, Sector 1

9.065 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

723.900 €
150 € / mp

Teren Soseaua de centrua Odai

Centura Nord, Sector 1

4.826 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

2.649.900 €
2.190.000 €

Showroom de vanzare 1600 mp parcare 900 mp

Centura Nord, Sector 1

1.600 mp utili
2E
2008
Agenție

10 luni în urmă
5

950.000 €

Oportunitate de investitie - Spatii inchiriate

Centura Nord, Sector 1

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

1.079.500 €
76.82 € / mp

Teren Construcții, Intravilan vanzare, in Bucur ...

Centura Nord, Sector 1

14.052 mp teren
f.s. 92 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

550.000 €

Spatiu depozitare si productie Soseaua de centu ...

Centura Nord, Sector 1

Agenție

Mai mult de un an
20

9.500.000 €

Oportunitate de Investitie! Vanzare Proprietate ...

Centura Nord, Sector 1

13.954 mp utili
3E
2008
Agenție

Mai mult de un an
3

1.555.680 €
120 € / mp

Teren 12967 mp Soseaua de centura Odai

Centura Nord, Sector 1

12.964 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

1.800.000 €

Vanzare depozithalaspatiu industrial Otopeni - ...

Centura Nord, Sector 1

2.000 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

1.028.000 €
40 € / mp

Teren Stefanestii de Jos

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

25.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
42

250.000 €

Vila Superba 6 Camere Stefanestii de Sus | Tere ...

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

6 camere
380 mp
784 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
25

160.000 €

Vand casa duplex ?tefane?ti de sus

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
125 mp teren

Agenție

9 luni în urmă
1

1.650.000 €
35.76 € / mp

TEREN 4,6 HA LANGA A3 ZONA STEFANESTI TUNARI CO ...

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

46.138 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
42

219.000 €

ȘTEFĂNEȘTI – Ștefăneștii de Sus | Vilă modernă ...

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
500 mp teren
f.s. 14 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

534.555 €
35 € / mp

Locația Ideală Industrial | Intravilan 15 273 m ...

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

15.273 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

165.000 €

Fast Food Superutilat Nou, zona excelenta

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

180.000 €

Apartamente 3 camere de vanzare in Cosmopolis

Crețuleasca

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

104.000 €

VAND Apartament cu doua camere Cosmopolis

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

89.000 €

Vand 2 Camere Cosmopolis, direct proprietar

Crețuleasca

La ~5km distanță

2 camere
5E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

169.000 €

Apartament 3 camere, Cosmopolis Faza 1

Crețuleasca

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
Etaj 5 / 10
2008
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

249.000 €

Vila in Cosmopolis

Crețuleasca

La ~5km distanță

3 camere
134 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
16

32.000 €

2 locuinte pe parcela 800mp oportunitate unica

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

72.000 €
12 € / mp

Oferta!!!! Stefanestii de Sus/ Radio Far vanzar ...

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

200.000 €

Casa 3 camere Cosmopolis Faza 2 | 67 mp | curte ...

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

100.000 €
111.11 € / mp

Teren cu casa batraneasca

Ștefăneștii de Sus

La ~5km distanță

900 mp teren