Proprietăți unice: 234
Proprietari: 21
Agenție

5 ore în urmă
42

419.000 €

Priveliște | 2 Case de vacanță | Pensiune | Bra ...

Bran

7 camere
435 mp
1.672 mp teren
2017
Agenție

5 zile în urmă
20

295.000 €

De vanzare | Vila cu 10 unități de cazare | Bra ...

Bran

12 camere
393,18 mp utili
1.377 mp teren
2011
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
19

70.000 €
63.64 € / mp

Comision 0% ! / Teren ideal casa vacanță

Bran

1.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
12

102.295 €
41 € / mp

TEREN 2.495 MP | BRAN – SOHODOL | VEDERE PANORA ...

Bran

2.495 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
16

78.000 €
65 € / mp

Teren Premium 1.200 mp | Bran - Predelut | Vede ...

Bran

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

68.500 €
67.16 € / mp

Teren intravilan, Bran, 1020 MP, acces din E574

Bran

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
19

365.000 €

2 A-Frame | Bran Sohodol| 2 cabane | Teren 3.8 ...

Bran

4 camere
96 mp
3.812 mp teren
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
11

121.600 €
40 € / mp

Teren intravilan construibil Brasov Bran Poart ...

Bran

3.040 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

68.000 €
68 € / mp

Parcele 1000 mp Sohodol

Bran

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

95.000 €
38 € / mp

Teren 2500 mp Sohodol

Bran

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

599.000 €

Pensiune cu activitate - In proximitatea Bran P ...

Bran

12 camere
635 mp
1.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

170.000 €
25 € / mp

0% Comision | Teren intravilan Zărnești (Tohani ...

Bran

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

209.900 €

Casa Vanzare Bran Teren 1077 MP

Bran

6 camere
250 mp
1.077 mp teren
2017
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

450.000 €

Vila 522 mp 10 Camere Simon/Bran

Bran

10 camere
522 mp
1.300 mp teren
2019
Agenție

5 zile în urmă
8

35.000 €
24.14 € / mp

Teren de vanzare zona Bran-Moieciu

Bran

1.450 mp
1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi premium într-o comunitate restrânsă, cu ...

Bran

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

222.000 €

Pensiune de renovat in Tohanul Nou - langa noul ...

Bran

13 camere
546 mp
1.553 mp teren
2006
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
18

480.000 €

Pensiune cu priveliste fabuloasa, zona boema, B ...

Bran

250 mp utili
2006
Agenție

1 lună în urmă
4

70.000 €
40.18 € / mp

Teren 1.742 mp Bran Predeluț | utilități | 21 ...

Bran

1.742 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

2.999.000 €
3.000.000 €

Vila Premium exclusivista in inima Branului, pe ...

Bran

5 camere
934 mp
1.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

90.000 €
39.89 € / mp

Teren intravilan 2.256 mp Bran – Podul Șimonulu ...

Bran

2.256 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

190.000 €
27.28 € / mp

7.000 mp, pozitie spectaculoasa, fara vecini, F ...

Bran

6.966 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

13.000 €
41.67 € / mp

Vand teren intravilan in Bran

Bran

312 mp teren
f.s. 40 m
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

210.000 €

Casă + teren de vânzare – comision 0%

Bran

6 camere
150 mp
1.915 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
40

349.000 €
460.000 €

Casă de vânzare Bran Sohodol teren intravilan ...

Bran

6 camere
265 mp
4.831 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
32

168.411 €
73 € / mp

Teren intravilan Bran - Sohodol

Bran

2.307 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

139.089 €
114.950 €

In incantare peisagistica,rafinata cabana, echi ...

Bran

2 camere
71 mp
1.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
8

79.000 €

Casă tradițională sat Poarta, comuna Bran teren ...

Bran

5 camere
230 mp
1.000 mp teren
1960
Agenție

1 lună în urmă
15

180.000 €

Proprietate cu potențial, 2 case și teren gener ...

Bran

5 camere
140 mp
1.500 mp teren
1990
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

760.480 €
70 € / mp

Teren intrare Bran, aproape de Penny, la Drumul ...

Bran

10.864 mp teren
Construcții