Proprietăți unice: 2157
Proprietari: 476
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

220.000 €

Casa de vanzare Tulbureni

Central, Botoșani

5 camere
200 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

13.000 €
6.60 € / mp

Loc de casa +teren + casa batraneasca

Durnești

1.970 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
10

115.000 €

Apartament 3 camere la vile Bulevard

Central, Botoșani

3 camere
75 mp
Etaj 3
1992

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

800.000 €

De vânzare spațiu comercial modernizat

Central, Botoșani

460 mp utili
257 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

35.000 €

Spatiu amenajat cabinet

Ultracentral, Botoșani

28 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
1

18.000 €

CHIOSCURI STRADALE - CENTRAL

Central, Botoșani

8 mp utili
2000
Agenție

3 zile în urmă
1

500.000 €

HALA SITUATA CENTRAL

Central, Botoșani

Agenție

4 zile în urmă
10

65.000 €

Apartament 2 camere,D, etaj 8 cu lift nou,zona ...

Central, Botoșani

2 camere
50 mp
Etaj 8
1976
Agenție

4 zile în urmă
5

67.500 €

CASA TIP DUPLEX - CATAMARASTI

Cătămărești-Deal

2 camere
65 mp
250 mp teren
2010
Agenție

4 zile în urmă
10

51.000 €

Apartament 2 camere, Botoșani, etaj 4, mansardă ...

Sud-Vest, Botoșani

2 camere
46 mp
Etaj 4
2000
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

10.000 €

Vand garsoniera cămin textila

Central, Botoșani

1 camere
25 mp
Etaj 1
1941
Agenție

4 zile în urmă
2

55.500 €
25.10 € / mp

Loc de casa in Catamarasti Deal zona RAR

Central, Botoșani

2.211 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

200 €
0.04 € / mp

Vânzare/Donatie

Leorda

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.000 €

Garsoniere zona Cornisa

Nord, Botoșani

1 camere
22 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

25.000 €

Garsoniera 33 mp tineretului

Central, Botoșani

1 camere
33 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.000 €

Spatiu, Cabinet Tehnica Dentara, zona Centrala

Central, Botoșani

28 mp utili
1981
Agenție

1 săptămână în urmă
14

470.000 €

Casa cu etaj si cladire separata de 250mp

Central, Botoșani

4 camere
140 mp
723 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
16

159.000 €

Vanzare casa tip duplex, Catamarasti-Deal

Cătămărești-Deal

4 camere
110 mp
410 mp teren
2013
Agenție

1 săptămână în urmă
1

23.000 €
46 € / mp

Vanzare teren intravilan in Curtesti.

Periferie, Botoșani

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

21.600 €
6 € / mp

De vanzare teren intravilan in Blandesti, Jud. ...

Blândești

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Corni, județul Botoșa ...

Nord, Botoșani

2.500 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
10

185.000 €

Casa, zona Catamarasti

Central, Botoșani

7 camere
250 mp
500 mp teren
2007
Agenție

1 săptămână în urmă
1

80.000 €
50 € / mp

Teren la Lebada cu suprafata de 1600mp

Sud, Botoșani

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
15.88 € / mp

Teren drept Al.Pajistei-LIDL

Sud, Botoșani

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

33.750 €

Apartament 2 camere - Dorohoi, Jud. Botosani

Sud-Est, Dorohoi

2 camere
39 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

96.500 €

Apartament 3 camere de vânzare – Piața Mare

Central, Botoșani

3 camere
62 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
4

94.000 €

Casă nouă de vânzare – 0% COMISION

Curtești

4 camere
110 mp
500 mp teren
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
1

120.000 €

Apartament 2 camere bloc Corso ( Unirii)

Central, Botoșani

2 camere
64 mp
Parter
2009
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250.000 €
62.50 € / mp

Teren intravilan 4000 mp pretabil dezvoltare i ...

Cișmea

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

19.000 €

Spatiu 18 mp pretabil birou

Central, Botoșani

19 mp utili