Proprietăți unice: 2155
Proprietari: 474
Agenție

1 săptămână în urmă
2

59.500 €
55.19 € / mp

Teren ideal constructie locuinta

Est, Botoșani

1.078 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

5.000.000 €
113.64 € / mp

Teren pretabil dezvoltare imobiliara 4,4 hectar ...

Est, Botoșani

44.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

320.000 €
53.33 € / mp

Teren 6000 mp cu o constructie de 400 mp Catama ...

Cătămărești-Deal

6.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

360.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 3600 mp zona Lebada

Est, Botoșani

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
11

315.000 €

Casă P+1 de vânzare – finisaje premium și efici ...

Central, Botoșani

5 camere
140 mp
600 mp teren
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
10

70.000 €

Apartament 2 camere, SD, etaj 2, balcon boxa la ...

Central, Botoșani

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 4
1964
Agenție

1 săptămână în urmă
12

255.000 €

Casa noua cu etaj in oras

Central, Botoșani

5 camere
140 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

69.000 €

Apartament 3 camere etaj 3 SD zona ultracentral ...

Ultracentral, Botoșani

3 camere
58 mp
Etaj 3 / 3
1962
Agenție

1 săptămână în urmă
10

65.000 €

Apartament 2 camere, decomandat ,etaj 3,zona ce ...

Central, Botoșani

2 camere
42 mp
Etaj 3
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

48.000 €

Apartament 2 camere decomandat aproape de zona ...

Central, Botoșani

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

90.000 €

Apartament, zona Bucovina, pretabil spatiu come ...

Central, Botoșani

2 camere
54 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
6

80.000 €

Apartament 2 camere, zona Parcului Mihai Emiesc ...

Central, Botoșani

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 10
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
2

155.000 €
155 € / mp

TEREN 1000 MP - BUCOVINA

Central, Botoșani

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

35.924 €
7 € / mp

Teren de vanzare in Dorohoi zona de Nord

Nord, Dorohoi

5.132 mp teren
f.s. 120 m
Extravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

135.000 €

Casa noua D+P+M zona Imparat Traian

Central, Botoșani

4 camere
166 mp
250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

89.000 €

Apartament 3 camere de vânzare – Zona Viilor

Central, Botoșani

3 camere
63 mp
Etaj 3
1983
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

235.000 €

Casa la cheie la Rosiori

Central, Botoșani

4 camere
140 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

530.000 €

Spațiu comercial de vânzare – zonă ultracentral ...

Central, Botoșani

482 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

72.000 €

Apartament la parter cu balcon pretabil locuit/ ...

Central, Botoșani

2 camere
43 mp
Parter / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

6.000 €

GARAJ DE VÂNZARE / ÎNCHIRIERE – 21 mp

Central, Botoșani

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

62.000 €

Apartament 2 camere semidecomandat – Strada Col ...

Central, Botoșani

2 camere
41 mp
Etaj 2
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

21.000 €

GARSONIERA - RACHITI

Răchiți

1 camere
23 mp
Etaj 3 / 4
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

107.000 €
105.000 €

Apartament 3 camere D etaj 3 zona Bulevard Emin ...

Central, Botoșani

3 camere
67 mp
Etaj 3
1985
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €

Casa + teren 2000mp

Nord, Dorohoi

3 camere
80 mp
1.909 mp teren
Individuală
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

163.000 €

Vilute P+1

Central, Botoșani

3 camere
95 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

105.000 €

Ansamblu Stancesti, P+2

Central, Botoșani

2 camere
58 mp
Etaj 1 / 2
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

73.000 €

Apartament 2 camere SD ultimul etaj zona centra ...

Central, Botoșani

2 camere
52 mp
Etaj 4
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

19.000 €
23.54 € / mp

Teren intravilan in Cucorani la asfalt, 807mp, ...

Cucorăni

807 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

115.000 €

Exclusiv Vila intro-o Oaza de liniste Dorohoi

Central, Dorohoi

3 camere
179 mp
1.500 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

60.000 €

Casa de Vanzare Dorohoi

Exterior Sud, Dorohoi

3 camere
82 mp
2.800 mp teren
Duplex