Proprietăți unice: 46
Proprietari: 18
Agenție

2 zile în urmă

0 €

Dragomiresti Vale - 6500 mp - ideal dezvoltare ...

Central, Bolintin-Vale

f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

25.000 €
10 € / mp

Vand teren 2.500 mp intravilan Crivina - Bolint ...

Central, Bolintin-Vale

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

63.525 €
25 € / mp

Teren intravilan Bolintin Vale 2.500 mp pretabi ...

Central, Bolintin-Vale

2.541 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

130.000 €

Casa batraneasca de vansare

Central, Bolintin-Vale

200 mp
830 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

55.900 €
30.02 € / mp

De vanzare teren intravilan 1862 mp in Bolintin ...

Central, Bolintin-Vale

1.862 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

579.000 €
21.94 € / mp

Oportunitate Logistică & Rezidențială: 2.6 Ha l ...

Est, Bolintin-Vale

26.388 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

550.000 €
20.84 € / mp

Teren intravilan Bolintin Vale – 26.388 mp – de ...

Bolintin-Vale

26.388 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

145.500 €
40.94 € / mp

Teren 3.554 mp Bolintin Vale – deschidere la râ ...

Bolintin-Vale

3.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

330.000 €

Casa 7 camere | Panouri fotovoltaice 8kw | Tere ...

Bolintin-Vale

7 camere
280 mp
1.411 mp teren
2007
Agenție

3 luni în urmă
15

180.000 €

Bolintin Vale-casa 3 camere, toate utilitatile, ...

Central, Bolintin-Vale

3 camere
75 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
7

487.500 €
75 € / mp

REL4001238 Dragomiresti Vale - 6500 mp - ideal ...

Central, Bolintin-Vale

6.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
25

135.000 €

FARA COMISIOANE in Bolintin casa cu 5 camere P+ ...

Bolintin-Vale

5 camere
117 mp
465 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

8 luni în urmă
17

180.000 €

Casa/Vila 5 camere|825mp teren|Bolentin Vale|Ga ...

Central, Bolintin-Vale

5 camere
225 mp
848 mp teren
Bancă

9 luni în urmă
5

37.226 €
6.20 € / mp

Teren intravilan 6.000 mp Bolintin Vale, Ilfov

Bolintin-Vale

6.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
30

155.000 €

FARA COMISION case 4 camere 2 bai terasa P+1+po ...

Bolintin-Vale

4 camere
115 mp
532 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

217.250 €
22 € / mp

Vanzare teren Bolintin Vale/Str. Palanca, 9.875 ...

Exterior Nord, Bolintin-Vale

9.875 mp teren
f.s. 36.799999237061 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

229.500 €
45 € / mp

TEREN DE VANZARE- -Plparcele de la 550 mp zo ...

Central, Bolintin-Vale

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
40

340.000 €

VILA INDIVIDUALA/PRETABIL AZIL/IDEAL INVESTITIE ...

Bolintin-Vale

6 camere
288 mp
2.200 mp teren
2004
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

147.000 €
15.98 € / mp

OCAZIE! TEREN IDEAL PENTRU BLOCURI CU REGIM MIC ...

Est, Bolintin-Vale

9.200 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

174.900 €

Casă nouă 4 camere Bolintin Vale &#82 ...

Bolintin-Vale

4 camere
125 mp
320 mp teren
f.s. 22.5 m
Agenție

11 luni în urmă
4

47.200 €
8 € / mp

REL4001129 Teren 5900 mp - Km 36 - Petrom

Central, Bolintin-Vale

5.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

7.919.902 €
6.545.386 €
77.50 € / mp

Teren de vanzare - Bolintin Vale 10 ha

Central, Bolintin-Vale

102.186 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

156.400 €
147.200 €
17 € / mp

Teren intravilan de 9200 mp, în Bolintin-Vale

Bolintin-Vale

9.200 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 138,000 € și 156.400 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

67.500 €
24.72 € / mp

Bolentin Vale-Crivina

Nord, Bolintin-Vale

2.731 mp
2.731 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

65.000 €
40.05 € / mp

Bolintin Vale-Teren intravilan, 1625 mp

Central, Bolintin-Vale

1.623 mp
1.623 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

129.000 €

Vanzare casa Bolintin Vale Suseni 104

Central, Bolintin-Vale

5 camere
150 mp
1.387 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

159.000 €

Casa 200mp + teren 2745mp la 30km Bucuresti - p ...

Central, Bolintin-Vale

7 camere
200 mp
2.745 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €
9.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare Malu Spart,Utilitat ...

Central, Bolintin-Vale

9.021 mp
9.021 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

80.000 €
29.15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE

Central, Bolintin-Vale

2.744 mp
2.744 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

300.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in bolintin vale soseaua palan ...

Central, Bolintin-Vale

10.000 mp
10.000 mp teren