Proprietăți unice: 34
Proprietari: 11
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

192.101 €

Vanzare garsoniera

Berceni

1 camere
22 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

250.000 €

Comuna Berceni - aproape de bd. 1 Mai

Berceni

3 camere
240 mp
800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

50.000 €
131.58 € / mp

Berceni - Str.Primaverii

Berceni

380 mp
f.s. 18 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
14

53.000 €

Drumul Fermei 111A -Metrou Berceni Apartament 2 ...

Berceni

2 camere
35 mp
Demisol
2013
Agenție

1 săptămână în urmă
20

64.900 €

Casa gata de mutat la 20 de minute de Bucuresti ...

Berceni

3 camere
95 mp
185 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

70.404 €
12 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Corl&# ...

Berceni

5.867 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

160.000 €
16 € / mp

Teren Extravilan 10.000 mp in Prahova

Berceni

10.000 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

317.798 €
26 € / mp

Teren 12223 mp in Prahova

Berceni

12.223 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

1.151.400 €
19 € / mp

Teren Extravilan in Prahova

Berceni

60.600 mp teren
f.s. 140 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
16

100.000 €

Se vinde casa individuala 100000 euro.

Berceni

2 camere
110 mp
920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

115.000 €
11.01 € / mp

Teren de vanzare 10449 mp. Direct pe șoseaua de ...

Berceni

10.449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

276.490 €
10 € / mp

🌳 Teren de Vânzare în Ploiești - 27,649 mp 400 ...

Berceni

27.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

276.490 €
10 € / mp

🌳 Teren de Vânzare în Ploiești - 27,649 mp 400 ...

Berceni

27.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

115.000 €
11.01 € / mp

Teren de vanzare 10449 mp. Direct pe șoseaua de ...

Berceni

10.449 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

50.000 €
10 € / mp

Teren extravilan de 5000 mp, în Berceni

Berceni

5.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

50.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare: 5.000 mp. De-a lungul Drumulu ...

Berceni

5.000 mp teren
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
10

118.000 €

Vila P+ Et, Com Berceni, Sat Dambu

Berceni

5 camere
214 mp
614 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

149.800 €

Berceni, 1 Decembrie 1918 nr.72L

Berceni

4 camere
123 mp
380 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

39.040 €
80 € / mp

Teren intravilan | Dubla deschidere | Berceni V ...

Berceni

488 mp
f.s. 22 m
Agenție

1 lună în urmă
3

84.998 €
386.35 € / mp

Berceni Luica teren cu casa de vanzare

Berceni

220 mp
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
8

135.000 €

Casa vacanta Sinaia

Berceni

3 camere
112 mp
112 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €

Casa batraneasca

Berceni

2 camere
45 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

35.000 €

Casa batraneasca

Berceni

2 camere
45 mp
45 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

171.900 €

Comuna Berceni, Strada Intre Vii

Berceni

4 camere
102 mp
170 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

139.000 €

Berceni

Berceni

4 camere
120 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

28.500 €
114 € / mp

Berceni

Berceni

250 mp
f.s. 14 m
Agenție

2 luni în urmă
3

160.000 €

Teren Extravilan 10.000 mp in Prahova

Berceni

f.s. 38 m
Agenție

2 luni în urmă
3

317.798 €

Teren 12223 mp in Prahova

Berceni

f.s. 27 m
Agenție

3 luni în urmă
11

125.000 €

Comuna Berceni

Berceni

4 camere
100 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

274.000 €
270.000 €

Aparatorii Patriei - Metrou

Berceni

5 camere
138 mp
200 mp teren