Proprietăți unice: 85
Proprietari: 36
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

54.448 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Beiuș

3.403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

26.000 €

Apartament 1 camera

Central, Beiuș

1 camere
23 mp
Parter
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

213.730 €
22 € / mp

Teren de vanzare la intrare in Beius dinspre Or ...

Beiuș

9.715 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

32.000 €
65.000 €
2.90 € / mp

RECO Teren extravilan aproape de zona industria ...

Periferie, Beiuș

11.051 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
11

76.900 €

APARTAMENT DE VANZARE | 2 CAMERE | DECOMANDAT | ...

Central, Beiuș

2 camere
54,82 mp
Etaj 1 / 4
2009
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

63.000 €

Apartament cu doua camere de vanzare,Aleea Padi ...

Beiuș

2 camere
38 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
36

193.600 €

CASA cu anexa si spatiu comercial – de va ...

Central, Beiuș

6 camere
120 mp
580 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

74.900 €

Apartament 3 camere – 56 mp – Parter – Beiuș

Exterior Nord, Beiuș

3 camere
56 mp
Parter / 3
2010
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

85.000 €

RECO Apartament cu 3 camere in Beius

Central, Beiuș

3 camere
71,74 mp
Etaj 2
2014
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
20

248.500 €

Casa noua cu 4 dormitoare, de vanzare, Beius,Bi ...

Beiuș

5 camere
180 mp
2.690 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

107.500 €

Reco, Casa Beius Central

Central, Beiuș

3 camere
105 mp
532 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

69.000 €

Reco Apartament Beius, cat o Casa

Central, Beiuș

4 camere
125 mp
Etaj 2
2023
Agenție

7 luni în urmă
3

140.000 €
36.84 € / mp

Reco Teren intravilan langa centura Beius

Exterior Nord, Beiuș

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

243.000 €
25.01 € / mp

Reco Teren in Beius, langa parcul industrial

Exterior Nord, Beiuș

9.715 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

51.800 €
31.62 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS

Central, Beiuș

1.638 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

117.800 €
32.75 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN |3597 MP| BEIUS

Central, Beiuș

3.597 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

155.000 €
31 € / mp

Reco Teren 5000mp, langa Aqua Park Beius

Nord, Beiuș

5.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

19.500 €
39 € / mp

Reco Teren intravilan Beius

Est, Beiuș

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

95.000 €

BEIUS, AUREL VLAICU CASA P+M, 200 MP SI TEREN 2 ...

Vest, Beiuș

5 camere
200 mp
250 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

11 luni în urmă
9

54.000 €

RECO APARTAMENT CU DOUA CAMERE IN BEIUS

Central, Beiuș

2 camere
51 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

Mai mult de un an
3

86.500 €
17.53 € / mp

RECO Teren 4935mp in Beius

Periferie, Beiuș

4.935 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

849.000 €
17 € / mp

Teren extravilan - construcții, suprafață 49.93 ...

Beiuș

49.933 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
6

88.000 €

Ap 3 cam.83m - an 2007 -cu 88000 euro

Central, Beiuș

3 camere
83 mp
Etaj 3
2007
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

85.000 €

Super oferta Beius! APARTAMENT CU 3 camere, 2 b ...

Central, Beiuș

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 7
7E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

70.000 €

Vand apartament in Beius

Central, Beiuș

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 2
1998
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

500 €

Spatiu de inchiriat

Central, Beiuș

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €

Apartament 3 camere

Central, Beiuș

3 camere
65 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

52.500 €

Vand apartament cu doua camere str. Aleea Padis ...

Central, Beiuș

2 camere
43 mp
Etaj 5 / 4
1989
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

195.000 €

Casa de vanzare - proprietar

Central, Beiuș

4 camere
210 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

94.999 €

Casa de vanzare Beius Str. Teiului | Teren 250 ...

Central, Beiuș

4 camere