Proprietăți unice: 2028
Proprietari: 322
Agenție

19 ore în urmă
32

475.000 €

Casa De Vanzare-CEA MAI FRUMOASA PRIVELISTE SPR ...

Valea Roșie, Baia Mare

5 camere
217,07 mp
1.108 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

22 ore în urmă
9

83.000 €

DE VANZARE Spațiu comercial versatil

Decebal, Baia Mare

48,24 mp utili
4E
1999
Agenție
Comision 0%

Ieri
40

215.000 €

Penthouse exclusivist 186 M2C de vânzare în zon ...

Central, Baia Mare

4 camere
96,11 mp
Etaj 5
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

55.000 €
63.36 € / mp

Teren Baia Mare str Barajului+Proiect

Ferneziu, Baia Mare

868 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
5

131.270 €

apartament doua camere zona centru vechi

Orașul Vechi, Baia Mare

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

Ieri
6

59.500 €
74.38 € / mp

PARCELA TEREN INTRAVILAN - strada Mihai Emines ...

Periferie, Baia Mare

800 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
13

299.000 €
192.41 € / mp

Teren exclusivist cu priveliste de vanzare in B ...

Valea Roșie, Baia Mare

1.554 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
13

130.000 €

Apartament 4 camere - Bld. Bucuresti, zona Semi ...

Central, Baia Mare

4 camere
88 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
8

15.000 €

AFACERE PROFITABILA DE VANZARE in centrul orasu ...

Progresul, Baia Mare

22,93 mp utili
3E
1975
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
3

29.500 €
15.12 € / mp

OPORTUNITATE - teren cu priveliste in Tauti Mag ...

Central, Baia Mare

1.951 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
18

1.650.000 €

REFUGIU MONTAN CU FARMEC AUTENTIC - DE VANZARE

Valea Roșie, Baia Mare

20 camere
1.830 mp utili
2007
Agenție

6 zile în urmă
15

115.000 €

Apartament 4 camere decomandat - Etaj 1, Zona B ...

Bogdan Vodă, Baia Mare

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

110.000 €

OCAZIE!!! Apartament cu 3 camere, 2 bai et. 2 S ...

Central, Baia Mare

3 camere
70 mp
Etaj 2
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

125.000 €
52.17 € / mp

Teren panoramic de vanzare cu vedere superba as ...

Nord-Vest, Baia Mare

2.396 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

72.500 €

Apartament 2 camere | George Cosbuc | Pentru lo ...

Central, Baia Mare

2 camere
41 mp
Parter / 4
1971
Agenție

1 săptămână în urmă
9

87.550 €

Apartament 3 camere, 53 mp, Baia Mare

Săsar, Baia Mare

3 camere
53 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

40.000 €

Închiriez / vând garsonieră Str. Motorului

Depozitelor, Baia Mare

1 camere
30 mp
Parter / 4
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
11

68.500 €

Apartament 2 camere | Str. Petru Rareș | Etaj 4

Central, Baia Mare

2 camere
51,33 mp
Etaj 4
1976
Agenție

1 săptămână în urmă
8

85.000 €
111.84 € / mp

STRADA GRIVITEI Baia Mare, teren intravilan ide ...

Griviței, Baia Mare

760 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

78.650 €

Apartament cu 2 camere, bloc nou – Zona Clinica ...

Republicii, Baia Mare

2 camere
48 mp
Etaj 2
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
10

140.000 €

Apartament spațios 4 camere, 81,94mp, decomanda ...

Gării, Baia Mare

4 camere
81,94 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

97.500 €

Apartament cu 3 camere si parcare, in bloc nou, ...

Hotvon, Baia Mare

3 camere
56 mp
Etaj 1 / 2
2020
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

73.200 €

COMISION 0% - Apartamente 3 camere - Oltului 13 ...

Orașul Vechi, Baia Mare

3 camere
69 mp
Etaj 1
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
8

60.000 €

Apartament cu 2 camere decomandat, etaj interme ...

Hotvon, Baia Mare

2 camere
44 mp
Etaj 3 / 4
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
4

27.000 €
54 € / mp

De vanzare teren intravilan, zona Dru Relax

Central, Baia Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
57

415.000 €

Vă propunem spre vânzare o proprietate spațioas ...

Săsar, Baia Mare

7 camere
330 mp
460 mp teren
1990
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

850.000 €

Proprietate versatila spre vanzare cu potențial ...

Săsar, Baia Mare

715 mp utili
4E
1994
Agenție

1 săptămână în urmă
8

124.900 €

Apartament 4 camere, decomandat – Ultracentral, ...

Ultracentral, Baia Mare

4 camere
80 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
8

105.000 €

Apartament 2 camere - Modern, parter, zona Hote ...

Ultracentral, Baia Mare

2 camere
46 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
7

49.500 €

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Cuza Vo ...

Decebal, Baia Mare

2 camere
41 mp
Etaj 4 / 4
1975