Proprietăți unice: 14
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
8

85.000 €
111.84 € / mp

STRADA GRIVITEI Baia Mare, teren intravilan ide ...

Griviței, Baia Mare

760 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
23

360.000 €

Duplex elegant, spațios – 370 mp | t ...

Griviței, Baia Mare

4 camere
350 mp
1.200 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
18

320.000 €
12.86 € / mp

OPORTUNITATE - TEREN PENTRU PARC DISTRACTII!!!

Griviței, Baia Mare

24.880 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

460.000 €

Casa de vanzare

Griviței, Baia Mare

4 camere
220 mp
1.039 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

95.999 €

Apartament 3 camere de vanzare, zona Grivi?ei

Griviței, Baia Mare

3 camere
75 mp
Etaj 2 / 3
2025
Agenție

6 luni în urmă
4

185.000 €

Zona Grivitei, apartament 127mp

Griviței, Baia Mare

3 camere
127 mp
Etaj 1 / 3
2015
Agenție

11 luni în urmă
20

156.000 €

Casa P+M de vanzare Zona Grivitei, Baia Mare

Griviței, Baia Mare

4 camere
159 mp
Agenție

Mai mult de un an
13

280.000 €

Zona Grivitei, casa

Griviței, Baia Mare

3 camere
100 mp
1.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

280.000 €

Vand casa in Baia Mare Zona deosebita

Griviței, Baia Mare

3 camere
100 mp
1.400 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
18

599.000 €

Casa 8 camere, teren 1871 mp, zona Grivitei, co ...

Griviței, Baia Mare

6 camere
400 mp
1.871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

11.000 €

Vanzare garsoniera

Griviței, Baia Mare

1 camere
25 mp
Etaj 4
1980
Agenție

9 luni în urmă
3

154.000 €
140 € / mp

Teren intravilan 1100 mp de vanzare, zona Plaiu ...

Griviței, Baia Mare

1.100 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

189.900 €

Casa de vanzare in Baia Mare

Griviței, Baia Mare

120 mp
1.175 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

178.000 €

Tautii Magheraus (zona str. 4) casa noua, P+E, ...

Griviței, Baia Mare

4 camere
180 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
20

350.000 €

Casa de vanzare Baia Mare - teren 12 ari - efic ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

4 camere
198 mp
1.241 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

51.900 €

Apartament 3 camere decomandat, 54 mp Ariesului

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Agenție

1 lună în urmă
16

1.000.000 €

Restaurant cunoscut de vanzare, oportunitate de ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

1.000 mp utili
2000

Agenție

1 lună în urmă
7

79.999 €

Comision 0%, Bloc nou, apartament cu 2 camere, ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
53,74 mp
3E
Agenție

1 lună în urmă
14

126.000 €

Apartament 3 camere decomandat Alexandru Odobes ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
76,02 mp
1975
4E
Agenție

1 lună în urmă
7

117.000 €

Comision 0%, Penthouse in s.c. de 121.05 mp, fi ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
121,05 mp
3E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

49.900 €

Apartament tip studio de vanzare bloc nou

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
2021
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
80 € / mp

Teren intravilan 15 arii, zona Castel Transilva ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

26.500 €
35.67 € / mp

Teren 743 mp, utilitati, PUZ in lucru, str. Mih ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

743 mp
743 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

52.500 €
70 € / mp

Zona str. Lidia Agricolateren intravilan 750 mp ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

112.000 €

Str. M. Eminescu BLOC NOU ap. situat la etajul ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
87 mp
2023
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

139.000 €
147.000 €

Moldovei 3 camere decomandat etaj 1 cu garaj su ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
1981
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 139,000 € și 147.000 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

100.000 €

Zona str. Hortensieiapartament cu 4 camere, 2 b ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

4 camere
87 mp
1978
4E
Agenție

8 luni în urmă
7

48.000 €

Uranus zona Center apartament 2 camere

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
39 mp
1972
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

112.000 €

Apartament 3 camere, parter, cu loc de parcare ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
77 mp
2015
2E
Agenție

2 luni în urmă
13

150.000 €

Apartament 3 camere decomandat 70 mp utili si g ...

Orașul Vechi, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
1990
4E