Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

125.000 €
52.08 € / mp

Teren 24 de ari zona Miron Costin

Exterior Est, Baia Mare

2.400 mp teren
f.s. 21 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
8

51.900 €

Apartament cu o camera Victoriei.

Exterior Est, Baia Mare

2 camere
42 mp
Parter
1989
Agenție

7 luni în urmă
10

59.900 €

Apartament cu o camera in Livada

Exterior Est, Baia Mare

1 camere
42 mp
Parter / 2
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
7

110.000 €
16.77 € / mp

Teren de vânzare – exclusivitate, Baia Mare, st ...

Exterior Est, Baia Mare

6.561 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
30

400.000 €

FIRIZA - VILA+ casa batraneasca si 29ari teren, ...

Exterior Est, Baia Mare

7 camere
650 mp
2.900 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
10

106.000 €

Apartament cu 3 camere si parcare inclusa

Exterior Est, Baia Mare

3 camere
63 mp
Etaj 1
2025
Agenție

Mai mult de un an
9

320.000 €
45.71 € / mp

ZONA KIA teren intravilan 7000mp zona industria ...

Exterior Est, Baia Mare

7.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

29.000 €

Garsoniera 26 mp | Etaj 3 | Ideal investi?ie sa ...

Exterior Est, Baia Mare

1 camere
26 mp
Etaj 3 / 4
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 29,000 € și 30.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
9

120.000 €

Unirii, 3 camere, etaj 3, garaj sub bloc

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 3
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 125.000 €
Agenție

9 luni în urmă
8

66.500 €

COMISION 0% !!! Apartamente 2 si 3 camere, zona ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
6

31.500 €

Garsoniera confort 1, Lumini?ului

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 1

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

83.000 €

Apartament 2 camere Parter | Str. George Cosbuc ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
61 mp
Agenție

3 luni în urmă
14

245.000 €

Vanzare - Casa moderna cu doua apartamente intr ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
178 mp
10 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

69.900 €

cv 179 V.Babes, apartament 2 camere semidecoman ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Parter / 10
1960
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28.000 €
9.87 € / mp

Teren intravilan 28ari, Rus

Exterior Vest, Baia Mare

La ~5km distanță

2.837 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

33.000 €
55 € / mp

Victoriei (zona Dura), teren de vanzare, 600 mp ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

77.500 €

Apartament 2 camere, constructie recenta in zon ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 2
2022
Agenție

3 luni în urmă
6

73.500 €

Str. I. L. Caragiale Ap. 3 camere, et. III din ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

108.000 €

Penthouse zona Centru Vechi 2 camere, terasa 14 ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
60,34 mp
Etaj 3 / 3
2019
Agenție

2 luni în urmă
8

125.000 €

Apartament 3 camere, mobilat 2 niveluri + boxa ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
71 mp
Etaj 5
Agenție

3 luni în urmă
8

114.000 €

BLOC NOU, Granicerilor zona Center Nemes-Ap. 3 ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
63,1 mp
Parter / 5
2025
Agenție

5 luni în urmă
5

53.500 €

Bloc nou, apartament cu o camera + terasa, semi ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
43,1 mp
Etaj 5 / 5
2024
Agenție

1 lună în urmă
11

105.000 €

Apartament ULTRACENTRAL-renovat complet potrivi ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 8
1980
Agenție

7 luni în urmă
4

37.500 €

cv 142 D.Voda, apartament 1 camera , etaj III

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
7

77.339 €

Apartament 3 camere de vanzare - bloc nou - Mar ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
Etaj 2 / 4
206
Agenție