Proprietăți unice: 11
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

340.000 €

Vila cu teren generos - BARATI - POSIBILITATE D ...

Calea Moinești, Bacău

5 camere
240 mp
5.725 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

8 luni în urmă
4

162.900 €

Casa de Vanzare P+M Calea Moinesti

Calea Moinești, Bacău

4 camere
157,28 mp
577,24 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

30 €
0.01 € / mp

Teren 2200 mp | Toate utilitatile - Zona Margin ...

Calea Moinești, Bacău

2.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
12

115.000 €

Casa noua finalizare 2026 Barați ( 4 km de cent ...

Calea Moinești, Bacău

3 camere
70 mp
315 mp teren
2025 (Proiect)
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

32.000 €

Garsoniera 24 mp , Et 2 , Stare perfecta si com ...

Calea Moinești, Bacău

1 camere
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
5

23.900 €

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Calea ...

Calea Moinești, Bacău

1 camere
21 mp
Parter
1978
Agenție

4 luni în urmă
13

290.000 €

Casa de vanzare cartier exclusivist

Calea Moinești, Bacău

5 camere
440 mp
440 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

21.500 €

Garsoniera de vanzare Calea Moine?ti | Etaj int ...

Calea Moinești, Bacău

1 camere
26 mp
Etaj 4 / 4
2005
Agenție

7 luni în urmă
3

27.500 €

Aici incepe visul tau! CE1290

Calea Moinești, Bacău

1 camere
26 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

33.000 €

Garsoniera 24m Et.3 Stare Perfecta

Calea Moinești, Bacău

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

0 €

Teren de vanzare in Bacau, Calea Moinesti 9B - ...

Calea Moinești, Bacău

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

112.000 €

Vand casa cu mansarda

Barați

La ~5km distanță

169 mp
1.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
19

139.900 €

Casa / Vila cu 6 camere de vanzare

Barați

La ~5km distanță

4 camere
225 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

185.000 €

Apartament, 3 camere, decomandat, mobilat si ut ...

Barați

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
Etaj 3

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

16.687 €

SCHIMB ap 2 cam, semidecomandat

Barați

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Agenție

7 luni în urmă
3

85.000 €
32.82 € / mp

Teren intravilan Barati

Barați

La ~5km distanță

2.590 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

85.000 €
32.82 € / mp

Teren intravilan Barati

Barați

La ~5km distanță

2.590 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

109.900 €

Vila cu 7 camere de vanzare/schimb cu apartamen ...

Barați

La ~5km distanță

4 camere
268 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

160.000 €

Casa P+M, comuna Margineni, Bacau

Barați

La ~5km distanță

4 camere
234 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

74.900 €

Casa P+M - teren 453mp - Margineni

Barați

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție
Comision 0%

Azi
6

135.000 €
50 € / mp

Teren de vânzare Barați, Bacău

Barați

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

85.000 €
89.000 €

Apartament cu 4 camere

Gară, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
78 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

10 luni în urmă
27

3.499.900 €

Hale Industriale 5065 mp de vanzare Str. Bradul ...

Gară, Bacău

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
18

199.000 €

Casa de vanzare, Str. Avram Iancu, Bacau

Gară, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
142 mp
605 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

62.500 €

Vand apartament 2 camere

Gară, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
7

57.000 €

Apartament 3 camere de vanzare str Mihai Emines ...

Gară, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
1963
Agenție

3 luni în urmă
7

61.000 €

Apartament cu 3 camere, decomandat! Str. M. Emi ...

Gară, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
1981
Agenție

1 lună în urmă
15

52.500 €

2 camere ,et.I, zona Gara

Gară, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 1 / 10
1969
Agenție

7 luni în urmă
8

59.900 €

Apartament 3 camere decomandat, Gara Bacau

Gară, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1982
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

90.000 €

Apartament 2 camere decomandat

Gară, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 2
1980