Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
11

550 €
/ lună
600 €

Apartament 3 camere - Dem Radulescu

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

3 camere
120 mp
Etaj 2 / 7
2020
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Agenție

1 lună în urmă
11

1.550 €
/ lună 6.46 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Dem Radulescu

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

240 mp utili
4E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan in Ramnicu Valcea - Troian

Troian

La ~5km distanță

4.791 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

96.000 €
/ lună 96 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1000 mp - zona de e ...

Troian

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
60 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere zona Ostrov ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 2 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

500 €
/ lună

inchiriez apartament 3 camere, complet utilat

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 1
2010
Agenție

3 luni în urmă
12

420 €
/ lună

Apartament nou -mobilat utilat 3 camere -73 mp ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
71 mp
Etaj 2
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

216 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 1

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Mansardă
2000
Agenție

1 lună în urmă
4

294 €
/ lună

De inchiriat pe termen lung

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 3
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

260 €
/ lună

Inchiriez apartament Ostroveni priveli?te super ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 10 / 10
1980
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

APARTAMENT 3 CAMERE RENOVAT| CENTRALA PROPRIE| ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

255 €
/ lună

Apartament, 37 m2,

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

2.790 €
/ lună 42.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Dem Ra ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

66 mp utili
4E
2010
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apt 3 camere,bloc nou,Rm.Valcea,Str O ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

294 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

11 ore în urmă
6

435 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
5

435 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 8
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
5

306 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial birouri

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

47 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

5.000 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriere Spa?iu Comercial Ostroveni Rm.Valcea

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

460 mp utili
2011
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

280 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 5 / 5
2007
Agenție

2 luni în urmă
8

260 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera Rm.Valcea G80 ostroveni

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Parter
1997
Agenție

1 lună în urmă
11

150 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Disponibilitate inchiriere post de manichiura & ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

43 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Ostroveni Valcea, ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament Modern de Inchiriat Ostroveni (Herme ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

4 camere
56 mp
Etaj 4 / 7
1980
Agenție

1 lună în urmă
5

53.000 €
/ lună 85.76 € / mp / lună

Teren intravilan - Strand Ostroveni

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

618 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

300 €
/ lună

Ap 3 camere, mobilat, Aleea Bradului, Comision ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
47 mp
5E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren strada ostroveni/bulevard ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.200 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 5 / 10
10E
Agenție

3 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 Camere nou 80mp zona Blvd. Dem Rad ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Etaj 4