Proprietăți unice: 18
Proprietari: 9
Agenție

3 luni în urmă
3

300 €
/ lună

Apartament o camera, utilitati incluse, zona c ...

Central, Sânnicolau Mare

1 camere
12 mp
Etaj 1 / 4
2000
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

2.500 €
/ lună 0 € / mp / lună

430 +300 ha teren pentru panouri fotovoltaic Ti ...

Central, Sânnicolau Mare

f.s. 2 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

250 €
/ lună

De inchiriat aprtament

Central, Sânnicolau Mare

2 camere
70 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, zona Lipovei, Timisoara ...

Central, Sânnicolau Mare

2 camere
60 mp
1980
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

490 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere, Braytim,Timis ...

Central, Sânnicolau Mare

2 camere
60 mp
2021
2E
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
/ lună 33.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sannicolau Mare, ju ...

Central, Sânnicolau Mare

10.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

150 €
/ lună

Camere de inchiriat

Central, Sânnicolau Mare

1 camere
95 mp
95 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

85.000 €
/ lună 45.02 € / mp / lună

Teren Pe Malul Raului Aranca Sannicolau Mare 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

1.888 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

21.500 €
/ lună 42.16 € / mp / lună

Teren De Vanzare

Central, Sânnicolau Mare

510 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

231.600 €
/ lună 19,300.00 € / mp / lună

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Central, Sânnicolau Mare

12 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 63.64 € / mp / lună

De vanzare loc de casa.

Central, Sânnicolau Mare

1 camere
550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună

Apartament Cu 2 Camere Open Space Dumbravita

Central, Sânnicolau Mare

2 camere
60 mp
Etaj 1
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

apartament 1 camera

Central, Sânnicolau Mare

1 camere
43 mp
Demisol
2020
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

180 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Central, Sânnicolau Mare

1 camere
20 mp
Demisol
1950
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

180 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Sânnicolau Mare

1 camere
30 mp
Etaj 1
2022
Agenție

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună

Apartament o camera, utilitati incluse, zona ce ...

Sânnicolau Mare

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 4
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

290 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in S ...

Sânnicolau Mare

36 mp utili
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in Sannicolau Mar ...

Central, Sânnicolau Mare

945 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

20 €
/ lună

Ofer spre inchiriere

Sânpetru Mare

La ~5km distanță

3 camere
1.600 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

15.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Teren in sat Tomnatic 4330mp

Tomnatic

La ~10km distanță

4.330 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

14.990 €
/ lună 14.99 € / mp / lună

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
1

12.990 €
/ lună 12.99 € / mp / lună

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

23.000 €
/ lună 8.27 € / mp / lună

Doua parcele de teren intravilan 5562 mp pentru ...

Central, Nădlac

La ~15km distanță

2.781 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Proprietar,ofer apartament spre inchiriere in T ...

Est, Nădlac

La ~15km distanță

2 camere
45 mp
Agenție

3 luni în urmă
7

160.000 €
/ lună
180.000 €
13.95 € / mp / lună

NADLAC | Teren 1.15 HA langa Autostrada | 2.500 ...

Central, Nădlac

La ~15km distanță

11.467 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Proprietar,ofer apartament spre inchiriere in T ...

Est, Nădlac

La ~15km distanță

2 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

200 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere Fortuna

Central, Nădlac

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 luni în urmă
2

60.000 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren extravilan in Seitin, 4 hectare de vanzar ...

Șeitin

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu comercial | DN69 | comuna Pesac | 50 km ...

Pesac

La ~20km distanță

100 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

491 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Periam central

Periam

La ~20km distanță

45 mp utili