Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

19.800 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat la 3 KM de autostrada

Topolovățu Mare

15.000 mp utili
30.000 mp teren
3E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

54.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren intravilan 3000mp

Suștra

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

31.000 €
/ lună 14.99 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Petrovaselo

La ~5km distanță

2.068 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Hitias

Hitiaș

La ~10km distanță

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial-Hitias jud Timis

Hitiaș

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

700.000 €
/ lună 27.58 € / mp / lună

Teren cu potential turistic si energetic - 25.3 ...

Chizătău

La ~10km distanță

25.383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand terenuri extravilane in loc. Chizatau, jud ...

Chizătău

La ~10km distanță

66.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

52.000 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

La ~10km distanță

12.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Central, Recaș

La ~10km distanță

35 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
/ lună 60.67 € / mp / lună

Teren- Recas- 445Mp- Toate Utilitatile

Central, Recaș

La ~10km distanță

445 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

27.000 €
/ lună 60.67 € / mp / lună

Teren de casa in Recas

Central, Recaș

La ~10km distanță

445 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

29.990 €
/ lună 49.90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 601 mp in Recas, zo ...

Central, Recaș

La ~10km distanță

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Recaș

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

9.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Proprietar 40 ha Herneacova

Central, Recaș

La ~10km distanță

400.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

5 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer teren agricol in arenda

Central, Recaș

La ~10km distanță

1 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
16

1.000 €
/ lună

Duplex cu 4 camere de inchiriat ,Pompe de caldu ...

Central, Recaș

La ~10km distanță

3 camere
127 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

89.550 €
/ lună 59.70 € / mp / lună

Vinzi apartamentul din cap. Iti faci casa de la ...

Central, Recaș

La ~10km distanță

5 camere
1.500 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18.500 €
/ lună 8.69 € / mp / lună

Teren intravilan Ohaba Forgaci , 13 km de Lugoj

Ohaba-Forgaci

La ~10km distanță

2.129 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

27.000 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Teren intravilan 2.707 mp, Belint

Belinț

La ~10km distanță

2.707 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan si extravilan Babsa-Belin ...

Belinț

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

250 €
/ lună

Preluam in arenda teren agricol

Bazoș

La ~10km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

550.000 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren comasat 50 ha, Bazosul Nou, la 18 km de T ...

Bazoș

La ~10km distanță

500.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

61.900 €
/ lună 51.58 € / mp / lună

Bazosu Nou - Teren 1200mp - Utilitati

Bazoș

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

30.000 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Teren in vatra satului Bazos !!!

Bazoș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 2.68 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, 41000 mp, electricita ...

Bazoș

La ~10km distanță

41.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

550.000 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren Bazosul Nou , 500 000 mp-investitii agric ...

Bazoș

La ~10km distanță

500.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

5.994 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Destinație mixtă (restaurant, showroom, manej) ...

Herneacova

La ~10km distanță

4.050 mp utili
11.823 mp teren
2011
Agenție

4 luni în urmă
5

49.920 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

Teren 1942 mp, ideal casa de vacanta, alte acti ...

Herneacova

La ~10km distanță

1.942 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

9.000 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Proprietar Teren langa Domeniile Herneacova

Herneacova

La ~10km distanță

182.000 mp teren