Proprietăți unice: 217
Proprietari: 154
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

43.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2150 mp, Nanov

Nanov

2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in complexul 81Residence , ...

Central, Roșiori de Vede

1 camere
38 mp
Etaj 1 / 7
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

192 €
/ lună

Inchiriez casa comuna Peretu

Peretu

100 mp
100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

82 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

vinzari teren intraviran

Preajba

455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Exterior Vest, Alexandria

2 camere
55 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

295 €
/ lună

Inchiriere garsoniera Alexandria

Central, Alexandria

1 camere
28 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Mosteni-Teleorman

Moșteni

29 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartment 3 camere, parter/4, zona centrala (pi ...

Patria, Alexandria

3 camere
70 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartment 3 camere, parter/4, zona centrala (pi ...

Central, Alexandria

3 camere
70 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera moderna ?i luminoasa ultra ...

Ultracentral, Roșiori de Vede

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
1989
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

288 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Cuza Vodă, Alexandria

2 camere
50 mp
Etaj 2
1900
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

245 €
/ lună

Garsoniera 1250

Libertății, Alexandria

1 camere
40 mp
Etaj 2
2000
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

373 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere zona centrala

Central, Alexandria

3 camere
55 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

105.000 €
/ lună
115.000 €
102.54 € / mp / lună

Se vand 3 spatii comerciale utilate si function ...

Central, Alexandria

1.024 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

999 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial depozit terasa

Exterior Vest, Alexandria

120 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

265 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in zona sensul giratoriu

Central, Alexandria

1 camere
30 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

265 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in zona sensul giratoriu

Central, Alexandria

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 6
6E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Beiu

1 camere
42 mp
Etaj 4
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Ștorobăneasa

1 camere
42 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

17.500 €
/ lună 11.42 € / mp / lună

Teren intravilan cu casa Mavrodin

Mavrodin

1.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

1.400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in Alexandria

Central, Alexandria

2 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
1989
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

177 €
/ lună

Camere / apartamente de inchiriat

Central, Videle

2 camere
30 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vanzare Teren 1.000 Mp | Strada Principala | Ce ...

Gresia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Alexandria

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

245 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat mobilata si utilata cor ...

Ultracentral, Alexandria

1 camere
30 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere zona ultra cen ...

Brâncoveanu, Alexandria

2 camere
55 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35 €
/ lună

6 casute pentru chirie langa ALEXANDRIA

Bujoru

12 mp
2.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

35 €
/ lună

6 casute pentru chirie langa ALEXANDRIA

Nenciulești

1 camere
12 mp
12 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

325 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Alexandria

2 camere
51 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
7

35 €
/ lună

6 casute de inchiriat langa ALEXANDRIA

Central, Alexandria

1 camere
12 mp
12 mp teren