Proprietăți unice: 217
Proprietari: 154
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

400 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial stradal

Central, Roșiori de Vede

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mereni de Sus

Mereni

1.814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

288 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Alexandria

2 camere
51 mp
Etaj 2
1986

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

250 €
/ lună

Apartament cu 2 camere spre inchiriere

Central, Alexandria

2 camere
58 mp
Etaj 3
79
Agenție

1 săptămână în urmă
3

80.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren vanzare Alexandria Intravilan 640mp

Central, Alexandria

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Cuza Vodă, Alexandria

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 1
1998
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera in Alexandria

Exterior Vest, Alexandria

1 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Alexandria

1 camere
38 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

250 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Turnu Măgurele

2 camere
45 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

250 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Turnu Măgurele

2 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

420 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Central, Alexandria

3 camere
70 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

306 €
/ lună

apartament spre inchiriere

Central, Alexandria

2 camere
Etaj 2
1985
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

54.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, Comuna Nasturelu, Jud ...

Năsturelu

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Turnu Măgurele

2 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

144.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vanzare Teren 16.000 Mp | 2 Loturi | Constructi ...

Central, Roșiori de Vede

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

120 €
/ lună

Rosiori de Vede, Central

Central, Roșiori de Vede

1 camere
25 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

20.000 €
/ lună 43.96 € / mp / lună

Teren intravilan 455 mp

Central, Videle

455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren de inchiriat pozitie excelenta, ideal pen ...

1 Mai, Alexandria

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Alexandria

Libertății, Alexandria

2.385 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

19 €
/ lună

Troianul - gospodarie nelocuita, de inchiriat

Central, Alexandria

3 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1000mp

Central, Turnu Măgurele

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

194 €
/ lună

Inchiriez casa noua in comuna Peretu

Peretu

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

85.000 €
/ lună 70.83 € / mp / lună

Teren Nanov Langa Bazinul De Apa Han

Nanov

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

389 €
/ lună

Inchiriez apartament - zona centrala

Central, Alexandria

2 camere
60 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

768 €
/ lună 4.27 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ro?iori de Vede, ...

Central, Roșiori de Vede

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

247 €
/ lună

Inchiriez apartament

Nord, Alexandria

2 camere
60 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Nanov

Nanov

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

194 €
/ lună

De inchiriat Apartament 2 camere in TURNU MAGUR ...

Central, Turnu Măgurele

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Alexandria

Libertății, Alexandria

3 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

288 €
/ lună

Inchiriez apartament

Cuza Vodă, Alexandria

2 camere
58 mp
Etaj 3
1989